کد خبر: 887178 A

در آذربایجان غربی صورت گرفت؛

سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان غربی مبلغ دو میلیارد و چهل میلیون ریال جهت مقابله با ویروس کرونا به ستاد کنترل و پیشگیری از بحران ویروس کرونا دراستان اهدا کرد.

به گزارش ایلنا، بهرنگ دیلمقانی رئیس سازمان نظام مهندسی آذربایجان غربی ضمن تقدیر و تشکر از کادر درمانی بویژه پزشکان و پرستاران که در خط مقدم مبارزه قرار  دارند و همچنین نهاد ها و سازمان های مردم نهاد که هرکدام به نحوی مشغول یاری  به شهروندان و مقابله با شیوع این ویروس هستند، گفت: مهمترین اصل گذر از این بحران طبق سفارش متخصصان این حوزه در خانه ماندن و دوری از اجتماعات است.

دیلمقانی اظهار داشت: هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان با اختصاص دو میلیارد ریال و چهل میلیون ریال جهت تامین هزینه های موردنیاز و خرید لوازم، تجهیزات و ساخت بیمارستان های صحرایی در ۱۶ شهر استان در اختیار ستاد پیشگیری از ویروس کرونا و متولیان مربوطه هر شهر موافقت کرد.

 وی با تاکید بر همدلی مردم و مدیریت ارزشمند ستاد پیشگیری از ویروس کرونا و رعایت موازین بهداشتی و خودداری از حضور در اماکن عمومی و عدم سفر به دیگر شهرها، افزود: امیدوارم با توجه به توصیه های متخصصین و پزشکان وعزم همگانی شاهد عبور از این بحران با کمترین خسارت باشیم.

دیلمقانی ضمن اشاره به وظایف قانونی سازمان خاطرنشان کرد: کمک به مراکز خدمات رسانی در بحث بحران از وظایف قانونی و اجتماعی سازمان نظام مهندسی ساختمان بوده و سازمان از هر اقدامی در جهت کنترل ویروس کرونا دریغ نمی کند و آمادگی خود را برای  همکاری با دانشگاه علوم پزشکی و خدماتی درمانی بعنوانی متولی این امر اعلام می دارد.

آذربایجان غربی خدمات رسانی دانشگاه علوم پزشکی ویروس سازمان نظام مهندسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر