کد خبر: 886495 A

معاون امنیتی استانداری تهران خبر داد:

معاون امنیتی استانداری تهران گفت: بحث قرنطینه و بستن خیابان‌ها و مغازه‌های پایتخت مطرح نیست و هیچ مشکلی در زمینه تامین و توزیع انواع کالا‌های اساسی نداریم.

به گزارش ایلنا، حمیدرضا گودرزی در جلسه معاون استاندار تهران با مدیران فروشگاه‌ها و تولیدکنندگان و عرضه کنندگان افزود: مشکلی در تامین و توزیع انواع کالا‌های اساسی اعم از پروتئین، نان و ... نداریم و مردم برای تامین این کالا‌ها به خود استرس راه ندهند.

وی با بیان اینکه بهترین مبارزه با کرونا ماندن در خانه است، گفت: طبق نظرسنجی‌های معتبر ۶۲ درصد مردم گفته اند که ما کرونا نمی‌گیریم و این خیلی خطرناک است و نشان می‌دهد که مردم هنوز این موضوع را جدی نگرفته اند و به رعایت و ماندن در خانه بی تفاوت هستند.

معاون امنیتی استانداری تهران افزود: ما بحث کنترل ورود و خروج کلانشهر تهران را در دستورکار قرار داده‌ایم، اما بهترین راه مبادله ماندن مردم در خانه است و حق نداریم هیچ خللی در کار مردم پیش بیاوریم.

وی گفت: در روز‌های تعطیلی نوروز نیز ارزاق مردم به راحتی به دست مردم می‌رسد و تمام تلاش‌ها نیز بر این است و طبق اظهارنظر مدیران تامین کالا تا ۶ ماه آینده در استان تهران ارزاق مردم را تدارک دیده اند ضمن اینکه برخی از فروشگاه‌ها ۲۴ ساعته خدمات ارائه خواهند کرد.

گودرزی ادامه داد: بنابر این مردم باید در این ایام حتی از سفر به شهرستان‌های استان نیز پرهیز کنند.

استانداری تهران استرس پایتخت معاون مواد غذایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر