کد خبر: 886016 A

دانشگاه علوم پزشکی کردستان:

بر اساس آخرین آمار دانشگاه علوم پزشکی کردستان، تاکنون تعداد کل نمونه های آزمایش شده ۳۳۸ مورد بوده که ۱۰۷ مورد مثبت و ۱۹۰ مورد آن نیز منفی بوده است.

به گزارش ایلنا، بر اساس آخرین آمار دانشگاه علوم پزشکی کردستان، تاکنون تعداد کل نمونه های آزمایش شده ۳۳۸ مورد بوده که ۱۰۷ مورد مثبت و ۱۹۰ مورد آن نیز منفی بوده است.

با وجود هشدارهای زیاد از سوی وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی استان، همچنان کرونا به دلیل رعایت نکردن موازین بهداشتی و جدی نگرفتن هشدارها از سوی مردم روبه گسترش است و در برخی شهرستان های استان از جمله سقز که با ۴۲ مورد همچنان در صدر شهرستان های آلوده استان است، بازارها و ادارات را به تعطیلی و قرنطینه کشانده است.

همچنین بر اساس این آمار موارد مثبت به تفکیک شهرستان ها ۴۲ نفر در سقز، ۲۳ نفر در بانه، ۱۵ نفر در سنندج، ۹ نفر در قروه، ۵ نفر در کامیاران، ۴ نفر در بیجار، ۴ نفر دیواندره دو نفر در مریوان، دو نفر در دهگلان و یک نفر در سروآباد اعلام شده است.

تاکنون تعداد کل نمونه های آزمایش شده ۳۳۸ مورد بوده که ۱۰۷ مورد مثبت و ۱۹۰ مورد آن نیز منفی بوده است.

تاکنون ۱۰ نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در کردستان جان باخته اند، که از این تعداد هفت نفر در سقز، یک نفر در مریوان، یک نفر در قروه و یک نفر در بانه جان خود را بر اثر بیماری کرونا از دست داده اند.

 

ابتلا به بیماری دانشگاه علوم پزشکی استان وزارت بهداشت سنندج دانشگاه علوم پزشکی کردستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر