کد خبر: 885644 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد:

عضو شورای شهر ایلام گفت: برخی از مراکز تجاری در شهرستان ایلام باید تعطیل شوند.

مریم جانبخشی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: با توجه به امکانات محدود استان در حال حاضر حفظ سلامت شهروندان و جلوگیری از رخداد یک فاجعه انسانی در این استان محروم از هر ملاحظه سیاسی دیگری با اهمیت‌تر است. از هم استانی ها تقاضامندم در منزل بمانند.

وی افزود: در راستای عدم شیوع هرچه بیشتر ویروس کرونا علاوه بر بستن ورودی‌های استان ایلام بایستی خیابان طالقانی و مرکز شهر و پاساژها و بازار روز خیابان سید الشهدا هم تعطیل شوند.

جانبخشی تصریح‌کرد: مهمترین اقدامی که می‌توانست بسیار تاثیرگذار باشد بستن ورودی‌های شهر و جلوگیری قاطع از ورود مهمان به شهرهای استان بود در حالیگه متاسفانه تاکنون این امر صورت نگرفته است.

 وی ادامه داد: با توجه به نزدیک شدن به سال نو، علیرغم وجود مشکلات عدیده اقتصادی برای کسبه محترم، باید بپذیریم خیابان طالقانی یکی از نقاط حساسی است که هر چه سریع‌تر باید نسبت به بسته شدن آن اقدام شود در غیر اینصورت تاثیر زیادی در شیوع ویروس کرونا خواهد داشت.

وی با تاکید بر ماندن مردم در منزل گفت: فعلا در تکاپوی خرید سال نو و دید و بازدید نوروز نباشیم. عید زمانی فرا می‌رسد که ما از این بحران به سلامت عبور کنیم.

شورای شهر مشکلات ویروس ایلام دید و بازدید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر