کد خبر: 885352 A

از سوی سازمان اطلاعات سپاه عاشورا صورت گرفت؛

روابط عمومی سازمان اطلاعات سپاه عاشورا طی اطلاعیه‌ای از کشف انبار غیر مجاز دپوی محصولات بهداشتی در تبریز خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، با رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان در سازمان اطلاعات سپاه عاشورا انبار دپوی محصولات بهداشتی غیر مجاز و قاچاق در تبریز کشف و ضبط شد.

از این انبار بیش از ۴۳هزار اقلام بهداشتی، مواد ضدعفونی کننده دست و ماسک فیلتر دار به دست آمده است.

به علت قابل توجه بودن میزان اقلام مکشوفه در انبار مذکور که در دو طبقه دپو شده بود، تا زمان ارائه نتایج کارشناسی، با حضور عوامل سازمان اطلاعات سپاه، معاونت غذا و دارو و همچنین اکیپ تعزیرات حکومتی پلمب شد.

متخلفان پرونده با دستکاری تاریخ اقلام تاریخ مصرف گذشته و با استفاده از لیبل‌های جعلی اصالت کالا (شبنم)، نسبت به توزیع اقلام تاریخ گذشته در سطح بازار اقدام می‌کردند.

                                                         کشف مواد ضدعفونی کننده تقلبی در تبریز

در راستای مبارزه با توزیع کنندگان اقلام بهداشتی تقلبی و غیر مجاز، سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه عاشورا با اشراف اطلاعاتی لازم علاوه بر کشف بیش از ۳۰۰۰عدد مایع ضدعفونی تقلبی، که در حال توزیع در سطح شهر تبریز بود محل اصلی و کارگاه تولید مواد تقلبی مذکور را در یکی از مناطق حومه تبریز و با دستور مقام قضایی شناسایی و پلمب کرد.

در این عملیات، از محل کارگاه بیش از ده‌ها هزار لیبل و برچسب تقلبی و جعلی، بیش از هزار عدد ظرف مخصوص مواد ضدعفونی تک نفره و تجهیزات مخصوص کشف و ضبط شد.

امام زمان تعزیرات دارو عاشورا ماسک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر