کد خبر: 882996 A

دادستان عمومی و انقلاب خلخال مطرح کرد:

دادستان عمومی و انقلاب خلخال گفت: تمام جاده‌های مواصلاتی منتهی به استان گیلان از این شهرستان مسدود است.

به گزارش ایلنا، نباتی افزود: راه تنها برای عبور خودروهای دارای مواد غذایی فاسد شدنی، حامل‌های انرژی و یا امدادرسان باز است.

وی اظهارداشت: علاوه بر جاده‌ خلخال - اسالم ، خلخال - پونل، ییلاقات مسیر خلخال، محور شال ـ ماجولان ـ ماسوله، محورهای ماشین رو از سمت گیلان به خلخال و محور ماسال ـ گیلوان - خلخال و جاده در دست ساخت و تازه تاسیس خلخال ـ کلور ـ درام تا اطلاع ثانوی مسدود است و با حضور پلیس‌راه و نیروهای انتظامی از ورود مردم به شهرستان خلخال ممانعت به عمل خواهد آمد.

وی افزود: تعطیلی مدارس و برخی مشاغل دیگر در این ایام برای اقدام به مسافرت مردم به مناطق دیگر نبوده و هدف از این تعطیلی‌های ناخواسته و اجباری تنها به خاطر حفظ جان مردم و مقابله با شیوع بیماری کرونا بوده و مردم باید با در خانه ماندن و پرهیز از سفرهای غیرضروری در کنترل و مقابله با شیوع ویروس کرونا همکاری لازم را داشته باشند.

نباتی با اشاره به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و برنامه‌ریزی مردم برای انجام سفرهای نوروزی تاکید کرد: در وضعیت بحرانی که ویروس کرونا به‌ شدت سلامت جامعه را تهدید می‌کند، خانواده‌ها باید به سلامت خود و جامعه توجه جدی داشته باشند.

استان گیلان انرژی انقلاب جاده ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر