کد خبر: 881431 A

شهردار خلیل آباد مطرح کرد؛

شهردار خلیل آباد گفت: طی یک هفته اخیر سه مرتبه خیابان ها و اماکن عمومی شهر خلیل آباد ضد عفونی شد.

هادی گوهریان در گفتگو با خبرنگار ایلنا در خلیل آباد اظهار کرد: در صورت پایدار بودن شرایط جوی در روزهای آتی عملیات گندزدایی و ضدعفونی در جهت مبارزه با ویروس کرونا باز هم انجام می دهیم.

وی  با بیان اینکه شهروندان با اجرای توصیه های بهداشتی اعلام شده توسط مرکز بهداشت می توانند بهترین عملکرد را در فراهم نمودن شرایط مقابله با شیوع ویروس کرونا را داشته باشند، گفت: ماندن در منازل و عدم حضور در محافل عمومی را از موثرترین راه ها در جهت عدم انتشار این ویروس به افراد دیگر جامعه است. در همین زمینه شهرداری خلیل آباد با توجه به فعالیت روزانه ادارات، بانک ها و مساجد و پارک های سطح شهر و خدماتی که در این اماکن به شهروندان ارائه میگردد، جهت مبارزه با انتشار ویروس کرونا عملیات ضد عفونی انجام می دهد.

شهردار خلیل آباد در ادامه از فعالیت اکیپ ضد عفونی و گند زدایی پارک های شهر خبر داد و گفت: این اکیپ ضدعفونی و گند زدایی مبلمان شهری، وسایل بازی کودکان، پارک ها و سرویس های بهداشتی عمومی را انجام می دهند.  

گوهریان ادامه داد: تمامی فعالیت های ضدعفونی و گند زدایی که توسط اکیپ خدمات شهری شهرداری انجام می پذیرد بر اساس فرمول  اعلام شده توسط  مرکز بهداشت و بانظارت مستقیم کارشناسان این مرکز صورت می گیرد.

بازی جامعه سرویس های بهداشتی کودکان ویروس کروناویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر