کد خبر: 878744 A

عبدالهی مطرح کرد:

مدیر روابط عمومی مجموعه تجاری، فرهنگی، تفریحی و گردشگری اصفهان سیتی سنتر شایعه مشاهده موارد مشکوک به ویروس کرونا در این مجموعه را به شدت تکذیب کرد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، محمد حسین عبدالهی با توجه به شرایط موجود مجموعه اصفهان سیتی سنتر تا این لحظه برای حفظ سلامتی مشتریان خود تمامی اقدامات پیشگیرانه در مورد بیماری کرونا را انجام داده و البته این فعالیت ها تا برطرف شدن کامل این تهدید همچنان ادامه خواهند داشت.

وی با بیان این موضوع که طبق گفته وزارت بهداشت ویروس کرونا از طریق تماس مستقیم با قطره‌های تنفسی فرد آلوده (ازطریق سرفه و عطسه) و تماس با سطوح آلوده به ویروس منتقل می‌شود افزود: پله­ های برقی و هندریل­ های آن، آسانسورها، سرویس­ های بهداشتی و فودکورت های مجموعه ( به خصوص میز و صندلی­ های موجود در آن­ها ) که همگی از مکان­ های پر تردد مجموعه هستند و مشتریان تماس بیشتری با آن­ها دارند مرتب در حال ضد عفونی شدن هستند، چرا که این ویروس می ­تواند ساعت‌ها روی سطوح زنده بماند، ولی یک ضدعفونی ساده می‌تواند آن را از بین ببرد.

وی تاکید کرد: رعایت نکات بهداشتی و ضدعفونی در مجموعه اصفهان سیتی سنتر تنها مختص به این زمان بحرانی نیست و همیشه طبق یک برنامه مشخص انجام می شده، اما هم اکنون تعداد دفعات آن افزایش یافته و با اهمیت و دقت بیشتری در حال انجام است.

مدیر روابط عمومی مجموعه تجاری، فرهنگی، تفریحی و گردشگری اصفهان سیتی سنتر همچنین از نصب دستگاه ­های ضد عفونی کننده در قسمت های مختلف مجموعه خبر­ داد و تصریح کرد: مراجعه کنندگان به محض ورود خود می ­توانند دست­ های خود را ضدعفونی کنند.

 عبدالهی به تعطیلی قسمت هایی مانند موزه، پردیس سینمایی و دانشگاه مجموعه اشاره کرد و افزود: طبق اعلام رسمی مراجع ذی صلاح این مراکز از همان روزهای ابتدایی ورود ویروس کرونا به کشور تعطیل شدند و تقریبا یک هفته­‌ای می‌شود که دیگر هیچگونه برنامه آموزشی، همایش و یا کنسرت در این مجموعه برگزار نشده است.

وی خاطر نشان کرد: مرکز کمک­ های اولیه مجموعه اصفهان سیتی سنتر نیز در چارچوب وظایف خود آماده کمک­ رسانی به مراجعه کنندگان است و اقدامات لازم را در این زمینه انجام می ­دهد.

وی همچنین شایعات مربوط به مشاهده موارد مشکوک به ویروس کرونا در مجموعه اصفهان سیتی سنتر را به شدت رد و تاکید کرد: تاکنون چنین مواردی در مجموعه مشاهده نشده است. اما در صورت نیاز ارتباط لازم میان مرکز کمک های اولیه با مراکز درمانی و اورژانس شهر برقرار است.

اصفهان روابط عمومی وزارت بهداشت ویروس گردشگری اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر