کد خبر: 878107 A

نماینده ولی فقیه در البرز:

امام جمعه کرج در دیدار با نماینده منتخب مردم البرز در مجلس شورای اسلامی، ضمن تبیین شرایط جامعه، بر استفاده از فرصت خدمت به مردم تأکید کرد.

به گزارش ایلنا، مهدی عسگری نماینده منتخب مردم استان البرز در حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج با حضرت آیت‌الله حسینی همدانی دیدار و گفتگو کرد.

امام جمعه کرج در این دیدار ضمن عرض تبریک به نماینده منتخب استان البرز در مجلس شورای اسلامی، برای وی آرزوی توفیق در انجام مسئولیت بزرگی که از طرف مردم به او واگذارشده را خداوند متعال درخواست کرد.

آیت الله حسینی همدانی با اشاره به فرصت صدروزه باقی‌مانده تا شروع مجلس یازدهم، تأکید کرد: از فرصت باقی‌مانده برای شناخت وظایف خطیر نمایندگی مردم استفاده کنید.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز در ادامه خاطرنشان ساخت: از تجربیات و ایده‌های رقبای انتخاباتی و نمایندگان سابق مجلس برای برنامه‌ریزی‌های آینده بهره‌مند شوید.

آیت‌الله حسینی همدانی در بخش دیگری ضمن تبیین شرایط جامعه، بر استفاده از فرصت خدمت به مردم تأکید کرد.

وی مجلس جوان، پرنشاط و انقلابی را مقدمه تشکیل دولتِ جوانِ انقلابی مدنظر رهبر معظم انقلاب دانست و گفت: اعتماد مردم به جوانانِ انقلابی در این دوره از انتخابات نشانه‌ ولایتمداری ملت شریف ایران اسلامی است.

امام‌جمعه کرج در پایان بابیان اینکه مجلس جوان انقلابی توانایی تغییر شرایط کشور را دارد، بر لزوم حضور گسترده‌ مردم در دور دوم انتخابات و انتخاب نماینده اصلح تأکید کرد.

امام جمعه کرج و نماینده ولی‌فقیه در استان البرز نماینده منتخب مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر