کد خبر: 876509 A

با انتشار پیامی صورت گرفت؛

استاندار البرز طی پیامی، ضمن تبریک به نمایندگان منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، برای آنها توفیق روزافزون آرزو کرد.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی در پیام تبریک خود خطاب به دو نماینده راه پافته به مجلس یازدهم شورای اسلامی، نوشت:

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ

برادران ارجمند

آقایان مهدی عسگری و علی حدادی

منتخب مردم شریف استان البرز در مجلس شورای اسلامی

در آغاز پنجمین دهه از طلوع خورشید پر فروغ انقلاب اسلامی در ایران هستیم و این راه پر فراز و نشیب طی نشده است مگر به لطف خدای متعال، زعامت مقام معظم رهبری، مجاهدت سربازان اسلام و انقلاب اسلامی، مرزبانان فرهنگی و حمایت و همراهی و پشتیبانی ملت شریف ایران.

اکنون این ملّت در عرصه‌های مختلف، با عزت و سربلندی بر قله‌های افتخار ایستاده اند و در مسیر تحقق آرمان‌های امام راحل (ره) و رهبر گرانقدر انقلاب اسلامی و تحقق گام دوم انقلاب اسلامی حرکت می‌کنند.

بی‌شک سرافرازی و ظفرمندی در گام دوم انقلاب اسلامی نیازمند داشتنِ ایرانی مقتدر است و برای دستیابی به این عنوان مهم در عرصه بین‌الملل نیاز به مجلسی قوی داریم.

در ۲ اسفند ماه ۱۳۹۸ با خلق حماسه ی حضور مردم فهیم و سرافراز البرز در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، به روز ماندگاری دیگر در تاریخ این دیار تبدیل گردید.

البرزی های سرافراز و حماسه ساز در این روز با لبیک به ندای مقام معظم رهبری با انتخاب نماینده خود در مجلس شورای اسلامی گامی محکم و استوار در تعیین سرنوشت شان برداشتند.

ضمن شکرگزاری بر درگاه حضرت دوست، حال که سرمایه اعتماد مردم که به حق یک امانت الهی است بر عهده ی جناب تان قرار گرفته است، ضمن تبریک صمیمانه، از خداوند متعال سلامتی و توفیق روز افزون شما را مسئلت می نمایم.

استاندار البرز انتخابات 98 البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر