کد خبر: 872173 A

استاندار البرز:

استاندار البرز گفت: ما بعنوان کارگزاران نظام با تاکید بر جلب مشارکت حداکثری و حضور مردم در روز دوم اسفند، ضمن بی‌طرفی برگزار کنندگان انتخابات، موجبات اعتماد و مشارکت مردم را فراهم می کنیم.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی در جلسه ستاد انتخابات استان که روز شنبه برگزار شد، ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه (س)، با اشاره به اینکه سال 98 یکی از سال‌های پر فراز و نشیب کشور و همچنین منطقه بود، افزود: حوادث و اتفاقات بسیاری را در حوزه‌های مختلف شاهد بودیم.

وی ادامه داد: دشمنان، اقتصاد کشور را نشانه گرفته اند تا عرصه را به مردم تنگ کنند و به هدف اصلی خود تحت عنوان عدم مشارکت در انتخابات و عدم حمایت مردم از منافع و مصالح کشور، برسند.

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: ما بعنوان کارگزاران نظام، مجد و سرفرازی بیش از پیش نظام طبق منویات مقام معظم رهبری را در نهایت اتحاد و انسجام، دنبال می کنیم و در این مسیر بجز جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، هیچ سمت، سو و سلیقه شخصی را دخیل نخواهیم کرد.

شهبازی با بیان اینکه کاندیداها به قانون انتخابات و روند برگزار آن اشراف کامل دارند، گفت: وظایف کاندیداها، هیات های اجرایی و نظارت انتخابات طبق قانون مشخص است.

وی افزود: برای مردم کاندیدایی حائز اهمیت است که در راه حل مشکلات‌شان گام بردارد از این رو سمت و سویی را مد نظر ندارند.

استاندار اضافه کرد: بی طرفی ما بعنوان برگزار کنندگان انتخابات، موجبات اعتماد و مشارکت حداکثری مردم را فراهم می کند.

وی با عنوان اینکه حضور گسترده مردم پای صندوق های رای تاثیر بسزایی در افزایش اقتدار و امنیت میهن اسلامی دارد، گفت: مشارکت حداکثری مردم عامل رشد و شکوفایی کشور است چراکه امنیت مهمترین مولفه توسعه در هر کشوری است.

استاندار البرز انتخابات 98 البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر