کد خبر: 872151 A

استاندار یزد:

استاندار یزد با اشاره به اجماع شکل گرفته در سطح استان درباره اولویت های استان، تصریح کرد: وعده های انتخاباتی نامزدها متناسب با این اولویت ها و در راستای تحقق آنها باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد‌علی طالبی در نشست مشترک نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای با اعضای ستاد انتخابات، هیات‌های نظارت، بازرسی و مسئولان قضایی اظهار داشت: باید نامزدها قدر این فرصت را بدانند و امیدواریم با کمک یکدیگر شاهد برگزاری انتخاباتی شکوهمند و با مشارکت حداکثری مردم باشیم.

استاندار با اشاره به قول ها و وعده‌های انتخاباتی که توسط نامزدها در عرصه انتخابات داده می شود، عنوان کرد: امروز با اجماعی که در خصوص اولویت های استان شکل گرفته، لازم است نامزدها در تدوین برنامه های خود به این مسائل توجه ویژه داشته باشند.

وی افزود: توجه به محیط زیست، آب، رونق گردشگری، اشتغال، اقتصاد دانش بنیان از جمله مهم‌ترین اولویت‌های استان هستند و نامزدها می‌توانند پیشنهادهای خود را در این زمینه ها مطرح کنند.

طالبی با اشاره به اینکه سیاست راهبردی وزارت کشور در حوزه انتخابات برقراری سلامت، قانونمداری، تامین امنیت و جلب مشارکت مردم است افزود: علاوه بر آن تعامل کامل مجریان، بازرسان، ناظران و همراهی دستگاه های مسئول دخیل در انتخابات را در استان شاهد هستیم و امیدواریم با این تعامل و همکاری انتخاباتی شکوهمند در استان برگزار شود.

استاندار با اشاره به آمادگی کامل 10 فرمانداری و 11 بخشداری مستقل در برگزاری انتخابات افزود:  772 شعبه اخذ رای در استان مستقر شده است.

وی با اشاره به رقابت 147 نامزد انتخابات در استان تصریح کرد: شرایط برای رقابت و تبلیغات نامزدها فراهم شده و همه امکانات و توانمندی های استان به کار گرفته شده تا انتخاباتی با کمترین حاشیه و مشکل برگزار کنیم.

استاندار با اشاره به اجرای برنامه هایی برای جلب مشارکت حداکثری در انتخابات توسط استان گفت: از آغاز زمان تبلیغات انتخاباتی، بار اصلی مسئولیت ایجاد شور و شوق برای حضور در انتخابات و تحقق مشارکت حداکثری بر دوش نامزدها است.

وی با اشاره به حساسیت بالا در زمینه استفاده از امکانات دولتی به نفع یا علیه نامزدهای خاص عنوان کرد: در صورت مشاهده با موارد اینچنینی برخورد جدی خواهیم کرد.

طالبی با اطمینان خاطر به نامزدها در خصوص سلامت انتخابات خاطر نشان کرد: از سال 1377 تا به امروز تخلف و ابطال صندوقی که نتیجه انتخابات را تغییر دهد نداشته ایم و این موضوع نشان دهنده سلامت کامل انتخابات در استان است.

استاندار در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به رتبه اول استان یزد در شاخص های سلامت انتخابات عنوان کرد: این رتبه ماحصل اقدامات تمامی بخش های دخیل در امر انتخابات استان است.

انتخابات یزد مجلس یازدهم وعده انتخاباتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر