کد خبر: 872095 A

فرماندار هشترود خبرداد؛

فرماندار هشترود از توزیع 2200 بسته نان و 310 کیسه آرد برای پخت نان در 46 روستای هشترود از زمان بارش برف و مسدود شدن راه های ارتباطی خبر داد و گفت: مشکل قطعی برق در 40 روستای هشترود رفع شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا،امین امینیان در گفت‌وگو با خبرنگاران، خاطر نشان کرد: سه دستگاه لودر، پنج دستگاه بولدزر، یک دستگاه برف خور، چندین دستگاه نفر بر، یک دستگاه ماشین آرگون و تعدادی از پرسنل  ارتش به همراه اعضای ستاد بحران برای کم کردن مشکلات مردم هشترود و روستاهای تابعه به صورت شبانه روزی در تلاش هستند.

وی از حل مشکل قطعی برق در 40 روستای هشترود خبر داد و گفت: همه ادارات در حل مشکلات به وجود آمده از بارش برف سنگین پای کار هستند و اورژانس منطقه با کمک هلال احمر و اداره راهداری توانستند سه مادر باردار، دو نفر بیمار دیالیزی و یک کودک خردسال را به بیمارستان امام حسین (ع) منتقل کنند.

وی اظهار کرد: مشکل کمبود دارو در روستاهایی که راهشان مسدود شده، مشهود است، از این رو شبکه بهداشت و درمان با همکاری اداره راهداری باید اقدامات لازم را در جهت حل این مشکل و انتقال افراد مریض به بیمارستان هشترود بکنند.

امینیان با تشکر از شرکت‌های خصوصی، سازمان همیاری شهرداری ها و موسسه عاشورا که در این حالت فوق‌العاده کمک حال هشترودی‌ها هستند از سایر ادارات کل که به ماشین آلات سنگین مجهز می باشند خواست تا حل این مشکل همراه مردم هشترود باشند.

 

امام حسین بارش برف برق شهرداری مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر