کد خبر: 872067 A

عضو شورای شهر رشت مطرح کرد:

عضو شورای شهر رشت گفت: شایسته نیست که کم کاری و غفلت برخی از دستگاه های خدمت‌رسان را در بازگشایی معابر به مجموعه شهرداری نسبت دهیم.

به گزارش ایلنا از رشت، عضو شورای شهر رشت، ضمن قدردانی از مجموعه شهرداری که در پی بارش برف سنگین در استان، تلاش‌هایی فراتر از امکانات موجود ارائه دادند، اظهارکرد: پرسنل زحمتکش شهرداری بیشتر از توان خود توانستند به شهروندان خدمات رسانی کنند‌ و این امر جای تقدیر فراوان دارد.

حامد عبدالهی با اشاره به تماس‌های مکرر خود در نیمه شب برفی و روزهای سرد و یخبندان با شهردار رشت، معاونان وی و شهرداران مناطق گفت: همه پای کار بودند و از جان مایه گذاشتند.

وی افزود: امروز نیز همگان شاهد تلاش مضاعف مجموعه شهرداری و به ویژه پاکبانان و نیروها و شرکت‌های خدماتی فضای سبز زحمتکش برای پاک سازی شهری در این هوای بارانی هستند.

این عضو شورای شهر با بیان اینکه بنده به عنوان عضو شورا، دست تک‌تک تلاشگران شهرداری و پرسنل را می‌بوسم، گفت: شایسته نیست که کم کاری و غفلت برخی از دستگاه های خدمت رسان را در بازگشایی معابر به مجموعه شهرداری نسبت دهیم.

حامد عبدالهی ضمن ابراز دلخوری از برخی مطالب منتشر شده در فضای مجازی، خاطرنشان کرد: باید در میدان عمل به حرف‌ها جامه عمل پوشاند زیرا امروزه سخن راندن به ویژه در فضاهای مجازی بسیار آسان است.

این عضو شورای شهر رشت در پایان از شهردار کلانشهر رشت، معاونان وی، شهرداران مناطق، پاکبانان پرتلاش، نیروهای شرکت های خدماتی فضای سبز و سایر نیروهای شهرداری بابت خدمات دهی به شهروندان در روزهای بحرانی برف قدردانی کرد‌ و افزود: تلاش‌های بی‌وقفه شهردار و مجموعه شهرداری رشت در این بحران ستودنی است.

شورای شهر شهرداری فضای سبز فضای مجازی شهرداری رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر