کد خبر: 871889 A

استاندار البرز:

استاندار البرز با تاکید بر عدم انتشار اخبار منفی و ناامید کننده، گفت: تبلیغات با هدف ناکارآمد جلوه دادن نظام و یاس آفرینی خلاف قانون است.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی در جلسه ستاد انتخابات استان که روز جمعه با حضور معاونان استانداری، فرمانداران، بخشداران و روسای کمیته های انتخابات برگزار شد، اظهار داشت: در شرایط فعلی، دشمنان بر روی 2 اسفند متمرکز شده اند و با اعمال تحریم‌های گسترده تر و نشر تبلیغات وسیع برای نیل به عدم مشارکت مردم در انتخابات، دست به کار شده اند.

وی با تاکید بر اینکه انتخابات 2 اسفند رفراندوم دیگری در نظام جمهوری اسلام ایران است و دشمنان به کیفیت حضور مردم چشم دوخته اند، افزود: ما بعنوان کارگزاران نظام مسئولیت سنگینی برعهده داریم که اجرای قانون انتخابات و امنیت از اهم این وظایف است.

استاندار البرز اضافه کرد: عدم مشارکت مردم در انتخابات به طور قطع در امنیت کشور تاثیر بسزایی دارد و در مقابل نیز حضور و حمایت مردم موجبات افزایش اقتدار و امنیت کشور را فراهم می کند.

وی گفت: دشمنان، همه ما را در یک جبهه می بینند بنابراین در شرایطی که کشور مورد تهدید واقع شود، هیچ جناح و سمت و سویی مستثنی نیست.

شهبازی با اشاره به اینکه اکنون دغدغه اصلی مردم اشتغال، معیشت و کاهش نرخ بیکاری است، افزود: اقدامات حزبی و گروهی مد نظر مردم نیست بلکه آنها بدنبال مسئولانی هستند که در راه حل مشکلاتشان قدم بردارد.

وی عنوان کرد: تبلیغات با هدف ناکارآمد جلوه دادن نظام و ایجاد فضای یاس و ناامیدی برخلاف قوانین است و به طور قطع با آنها برخورد خواهد شد.

استاندار البرز با اشاره به اینکه در دور قبل انتخابات مجلس شورای اسلامی 54 درصد مردم البرز مشارکت داشته اند، گفت: در این هفته با تشکل های مختلف استان دیدار و گفتگو خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه نباید دست روی دست بگذاریم که دشمنان با تبلیغات منفی به اهداف خود برسند، افزود: نباید با انتشار اخبار منفی و ناامید کننده، جامعه را مایوس کنیم چراکه دستاوردهای نظام بسیار است و بی شک انعکاس آنها موجبات غرور و افتخار مردم را بیش از پیش فراهم کرد.

شهبازی با تاکید بر اینکه باید بستری را مهیا کنیم که تمامی کاندیداها بتوانند خود را به مردم معرفی کنند، ادامه داد: حضور پرشور رای اولی ها از اهمیت بالایی برخوردار است و فرمانداران باید برای آنها همایش هایی برگزار کنند.

وی به نقش موثر بانوان و جوانان در ادوار مختلف تاریخ کشور اشاره کرد و گفت: همواره دشمنان از طریق بانوان و جوانان، تهدیدات خود را اجرایی کرده بنابراین باید از این ظرفیت ارزشمند که همیشه حامی برنامه‌های نظام بوده اند، بهره برداری شود.

استاندار البرز افزود: در البرز انتخاباتی رقابتی خواهیم داشت و جناح های مختلف در حال فعالیت اند چرا که تمامی آنها خانواده انقلاب هستند و هر زمانی که دشمن قصد دست درازی به نظام و کشور را داشته، همه کنار هم ایستادیم.

وی بر ضرورت حفظ و اجرای امنیت انتخابات با تدابیر ویژه، تاکید کرد و گفت: از فرمانداران انتظار می رود که روز جمعه با اقتدار و نظم به برگزاری انتخاباتی امن و سالم بپردازند.

شهبازی افزود: رسانه ها و بویژه صدا و سیما تلاش های خود را برای جلب مشارکت مردم آغاز کرده اند.

وی عنوان کرد: تامین به موقع تجهیزات و نیروی انسانی در روند برگزاری انتخابات از سوی کمیته های مربوطه از اهمیت بالایی برخوردار است.

استاندار البرز انتخابات 98 البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر