کد خبر: 871823 A

تولیت آستان قدس مطرح کرد:

تولیت آستان قدس رضوی در دیدار رئیس و معاونین جهاد دانشگاهی بر آمادگی این آستان مقدس برای تقویت همکاری‌های مشترک به منظور طراحی و اجرای پروژه‌های علمی و فرهنگی تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی در دیدار دکتر حمیدرضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی که در تالار ولایت حرم مطهر رضوی انجام شد، ضمن تقدیر از اقدامات و عملکرد جهاد دانشگاهی، این نهاد را از رویش‌های مبارک انقلاب اسلامی دانست و گفت: جهاد دانشگاهی می‌تواند پشتوانه علمی خوبی برای آستان قدس رضوی در پیشبرد اهداف خود باشد.

وی ضمن اعلام آمادگی آستان قدس رضوی به منظور تقویت همکاری‌‌ها و مشارکت در طراحی و اجرای پروژه‌های علمی و فرهنگی با جهاد دانشگاهی، تعالی سطح خدمت‌رسانی به زائران و ارتقای سطح علمی، فرهنگی و معنوی زائران بارگاه منور امام رضا(ع) را از اولویت‌های این آستان مقدس معرفی و ابراز کرد: امیدواریم در آینده نزدیک شاهد نتایج و خروجی‌های مؤثر این همکاری‌ها به صورت روشن و آشکار در عرصه‌های مختلف باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین مروی اظهار کرد: گسترش و نظام‌مند نمودن روابط علمی و پژوهشی با مراکز دانشگاهی، تمرکز به رویکرد علمی و معنوی دور از سلیقه محوری در طراحی و اجرای برنامه‌ها، کاهش تصدی‌گری و بهره‌مندی از ظرفیت‌های علمی و نخبگانی در جهت رفع نیازهای آستان قدس از رویکردهای این نهاد دینی و فرهنگی است.

آستان قدس رضوی امام رضا حرم مطهر علمی و فرهنگی آستان قدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر