کد خبر: 871585 A

مهلت ارسال اثر یک هفته تمدید شد؛

دبیر برگزاری دومین جشنواره فیلم کوتاه البرز بانو از آخرین مهلت ارسال آثار تا ۲۷ بهمن ماه خبر داد و گفت: تاکنون استقبال خوبی صورت گرفته و به طور قطع داوران شاخص و نام آشنا به داوری آثار می پردازند.

به‌گزارش ایلنا، حمید قدمگاهی با اشاره به اهداف برگزاری جشنواره البرز بانو، افزود: این جشنواره برای دومین سال متوالی برای معرفی بانوان شاخص و توانمند برگزاری می‌شود که شرکت کنندگان می‌توانند آثار خود را در این راستا در قالب فیلم کوتاه به دبیرخانه ارسال کنند.

وی با بیان اینکه این جشنواره در 5 محور برگزار می شود، ادامه داد: جشنواره شامل هناء بانو (فعالان عرصه تولید ملی)، ماه بانو (ایثار، فداکاری و مسئولیت اجتماعی)، مهربانو (مادران و همسران موفق) و فخربانو (افتخارآفرینان عرصه عام و دانش، ورزش و ...) تشکیل شده است.

قدمگاهی گفت: جوایز جشنواره با توجه به اینکه در دو بخش آماتور و حرفه ای برگزار می شود و به اثر اول حرفه ای هر بخش چهار میلیون تومان، به اثر اول آماتور هر بخش ۲ میلیون تومان اهدا خواهد شد.

وی به هیات داوران البرز بانو اشاره کرد و افزود: در این بخش از انجمن های مرتبط با فیلم سازی، اداره کل ارشاداسلامی و حوزه هنری برای معرفی داوران شاخص و صاحب نام دعوت به همکاری شده و همچنین حضور بهترین و موفق ترین داوران نیز در دستور کار است.

دبیر برگزاری دومین جشنواره البرز بانو اضافه کرد: تاکنون با استقبال خوبی برای ارسال آثار مواجه بودیم و این روند تا ۲۷ بهمن ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

وی گفت: علاقه مندان برای کسب اطلاع از جزئیات شرکت در این جشنواره میتوانند با شماره۳۴۴۹۶۷۸۲-۰۲۶ تماس حاصل کنند.

قدمگاهی افزود: ۳ اسفند ماه آثار راه یافته به جشنواره معرفی و هفتم اسفندماه نیز اختتامیه آن برگزار می‌شود.

جشنواره فیلم کوتاه البرز بانو حمید قدمگاهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر