کد خبر: 871538 A

مدیرکل راهداری استان:

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین از ارسال 6 دستگاه دیگر از ماشین آلات راهداری قزوین به استان گیلان خبرداد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، جواد حق لطفی گفت: ۶ دستگاه دیگر از ماشین آلات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین، امروز برای کمک به بازگشایی راه‌های روستایی شهرستان رودبار به این منطقه ارسال شد.

 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان با بیان اینکه قزوین در زمان حوادث، معین استان گیلان است افزود: با توجه به بارش برف در این استان که ارتفاع آن به یک متر می‌رسید، در مرحله نخست، ۳۳ نفر از نیرو‌ها با ۲۱ دستگاه انواع ماشین آلات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای این استان از روز دوشنبه ۲۱ بهمن ماه در این استان شمالی کشور حضور یافتند.

حق لطفی اضافه کرد: در مدت ۴۸ ساعت حضور این نیرو‌ها و ماشین آلات، عملیات بازگشایی آزاد راه قزوین _رشت، طی دو مرحله برف روبی تا ایستگاه عوارضی و در وهله بعد تا امامزاده هاشم انجام شد.

وی عنوان کرد: روز سه شنبه ۲۲ بهمن نیز گرچه از سمت قزوین محدودیتی برای تردد در این مسیر وجود نداشت، اما کولاک و بارش شدید برف در استان گیلان، موجب شد تا این مسیر ارتباطی مسدود شود.

آزادراه قزوین-رشت به طول ۱۷۰ کیلومتر یکی از مهمترین و پر ترددترین راه‌های کشور است.

۲۲ بهمن آزاد راه استان قزوین استان گیلان راهداری و حمل و نقل جاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر