کد خبر: 871529 A

استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: با توجه به تعدد و تنوع آثار تاریخی در استان قزوین ظرفیت مناسبی برای توسعه صنعت گردشگری و جذب گردشگر را دارد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، هدایت اله جمالی پور در بازدید از غرفه استان قزوین در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران، اظهار کرد: استان قزوین یکی از پرظرفیت ترین استان‌های گردشگری کشور است و تاریخ درخشان این شهر در کنار ده‌ها اثر تاریخی، مذهبی، فرهنگی و طبیعت بکر فرصت بی‌نظیری را برای جذب گردشگران و توسعه گردشگری فراهم آورده است.

جمالی‌پور در با بیان اینکه در زمینه معرفی ظرفیت‌های گردشگری استان قزوین نیاز به تلاش بیشتری داریم، افزود: در سال آینده در همه شهرستان‌ها هفته‌های فرهنگی برگزار خواهد شد و عزم جدی وجود دارد تا با شرکت در هفته‌های فرهنگی و نمایشگاه‌های گردشگری سایر استان‌ها قزوین را به شایستگی در کشور و حوزه‌های بین المللی معرفی کنیم.

وی اضافه کرد: امیدواریم در سال ٩٩ با استفاده از فرصت های بی نظیر اقتصادی و تبادلات فرهنگی، قزوین از یک شهر عبوری به مقصد گردشگری تبدیل شده و گردشگران از ظرفیت های بی نظیر آن بهره مند شوند.

مقا‌‌م‌عالی دولت در استان خاطرنشان کرد: استان قزوین یک نگین‌درخشان در حوزه گردشگری ،تاریخی،فرهنگی و طبیعی کشور است و باید در سال پیش‌رو با تقویت زیرساخت‌های گردشگری زمینه حضور گردشگران داخلی و خارجی بیشتری را در این استان فراهم کنیم.

آثار تاریخی استان قزوین دولت گردشگری استان صنعت گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر