کد خبر: 870877 A

در مرحله حذفی جام‌ تاپ؛

16 تیم به مرحله حذفی سومین دوره مسابقات فوتسال جام تاپ راه یافتند.

به گزارش ایلنا، روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان با اعلام این خبر افزود: در پایان مرحله مقدماتی " جام تاپ" که با حضور ۲۴ تیم به صورت دوره‌ای در شش گروه چهار تیمی برگزار شد، تیم‌های اول و دوم گروه‌ها و 4 تیم برتر سوم در مجموع 16 تیم راهی مرحله حذفی شدند که رقابت های این مرحله از ساعت 9 صبح فردا چهارشنبه 23 بهمن آغاز خواهد شد.

دو تیم قلم ورزش و فوتبال ۱۲۰ که به‌عنوان مهمان در این رقابت‌ها حضور دارند نیز جواز حضور در مرحله حذفی را دریافت کردند. تیم قلم ورزش به‌عنوان تیم سوم گروه یک و تیم فوتبال ۱۲۰ به عنوان تیم دوم گروه شش، راهی مرحله حذفی شدند.

در پایان مرحله مقدماتی "جام تاپ"، تیم‌های بانک‌مهر، تاپ، بیمه‌ایران، شیر پاستوریزه، تعاونی خاص و مترو به‌عنوان تیم‌های اول شش گروه با 9 امتیاز مقتدرانه به مرحله حذفی گام گذاشتند که در این بین تیم های بیمه ایران و تعاونی خاص با تفاضل گل 12+ گلزن ترین تیم ها بودند. همچنین تیم های هواپیمایی هما، ایساکو، صنعتی بهشهر، فرادیس البرز، ستاد اجرایی و فوتبال ۱۲۰ همگی با 6 امتیازبه عنوان تیم های دوم شش گروه راهی مرحله بعد شدند و تیم‌های قلم ورزش از گروه یک، خدمات حوزه از گروه دو، گاز تهران از گروه چهار و کارآفرینی از گروه شش به‌عنوان چهار تیم برتر سوم با 3 امتیاز به مرحله حذفی رفتند.

در اولین روز مرحله حذفی 4 دیدار در روز چهارشنبه(23 بهمن) برگزار می‌شود که به‌ترتیب از ساعت 9 صبح، بانک‌مهر با کارآفرینی، ایساکو با فرادیس البرز، تعاونی خاص با فوتبال 120 و بیمه ایران با قلم ورزش به میدان می‌روند.

در روز دوم این مرحله، از ساعت 9 صبح روز پنج شنبه(24 بهمن) شیر پاستوریزه با خدمات حوزه، مترو با هما، صنعتی بهشهر با ستاد اجرایی و تاپ با گاز تهران به مصاف هم خواهند رفت.

قلم ورزش جام تاپ فوتبال ۱۲۰
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر