کد خبر: 870849 A

سردار حسن زاده:

جانشین قرارگاه منطقه ای ثامن الائمه علیه السلام سپاه در شمالشرق کشور گفت: انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام بوجود آورد و ارزشمند ترین دستاورد این انقلاب نیز همین تحول در افکارها، باورها بود که این اقتدار و عظمت را شکل داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تربت حیدریه، سردار مجید رضا حسن زاده در مراسم راهپیمایی 22 بهمن مردم تربت حیدریه اظهارکرد: در شرایطی که مکاتب سوسیالیست و کمونیست‌غرب و شرق‌عالم به بن بست رسیده‌ بودند،  انقلاب اسلامی یک انقلاب متحول کننده ای در دنیا بود و در زمانی رخ داد که هیچ کس آن را پیش بینی و تصور نمی کرد.

وی تصریح کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی، وزیر وقت رژیم غاصب صهیونیستی اعلام کرد که این انقلاب زلزله مهیبی بود که کاخ های امید آنها را ویران کرده است.

حسن زاده خاطر نشان کرد: در دوران پهلوی تنها پوسته ای از اسلام در جامعه بود و به جایگاه رفیعی که اسلام برای پیروان خود ترسیم کره بود عمل نمی شد اما با پیروزی انقلاب مغز حیات بخش این دین الهی در تمام این کشور جاری و شاهد تحولی بزرگی در جهان شدیم.

وی با بیان اینکه تفکر انقلابی و باور الهی ارزشمندترین محصول انقلاب اسلامی تاکنون منشا عزت و اقتدار برای جهان اسلام شده، گفت: انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام بوجود آورد و ارزشمند ترین دستاورد این انقلاب نیز همین تحول در افکارها، باورها بود که این اقتدار و عظمت را شکل داد.

جانشین قرارگاه منطقه ای ثامن الائمه علیه السلام خطاب به دشمنان انقلاب گفت: بمب هسته ای جمهوری اسلامی، این حضور ارزشمند، حماسی و عزتمندانه ملت ایران است و تا زمانی که این مردم پای انقلاب و ولایت خود ایستاده باشند استکبار جهانی خواب راحتی نخواهد داشت.

وی به اربعین شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همزمانی آن با راهپیمایی 22 بهمن اشاره کرد و افزود: حاج قاسم سردار مبارزه با تروریسم بین المللی و سیدالشهدای جبهه مقاومت شد و این امنیت، اقتدار و عزت مرهون تلاش های مجاهدانه او و همرزمان شهیدش است.

جانشین قرارگاه منطقه ای ثامن الائمه علیه السلام به ابعاد شخصیتی و فکری شهید سلیمانی اشاره کرد و افزود: حاج قاسم بک نیروی انقلابی، جهادی و متعبد ولایت فقیه بود و هیچگاه ترسی از دشمن به خود راه نداد.

انقلاب انقلاب اسلامی جهان جهان اسلام منطقه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر