کد خبر: 870668 A

رئیس پلیس راه مازندران خبر داد ؛

رئیس پلیس راه مازندران گفت: محور هراز که از ساعاتی قبل از بامداد امروز -22 بهمن ماه- به دلیل بارش شدید برف و کولاک شدید مسدود شده بود هم اکنون بازگشایی شده است.

به گزارش ایلنا، سرهنگ علیرضا قدمی، گفت: جاده هراز که از ساعت ۴ و ۳۰ دقیقه صبح امروز سه شنبه به علت شدت برف و بوران و یخبندان بسته شده بود دقایقی قبل با تلاش ماموران راهداری بازگشایی شد.
 
وی با بیان اینکه تردد در این محور اکنون در جریان است، افزود: آمد خودرو‌ها در جاده‌های کندوان، سوادکوه و کیاسر-سمنان جریان دارد، اما این جاده‌ها به علت بارش سنگین برف، لغزنده است.


رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه تمامی محورهای کوهستانی مازندران اکنون باز و تردد با زنجیر چرخ امکانپذیر است، ادامه داد: با توجه به شرایط جوی نامساعد و بارش برف و کولاک در ارتفاعات منطقه سیاه بیشه کندوان و ولی آباد ممکن است جاده کندوان بسته شود.
 
سرهنگ قدمی گفت: هم اکنون در مناطق کوهستانی بارش‌ها به صورت برف و در مناطق دشت و جلگه نیز بارش باران گزارش شده است.
 
رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه در حال حاضر تردد در جاده‌های مواصلاتی استان پرحجم و روان است از رانندگان و مسافران خواست از سفر‌های غیر ضروری در محور‌های مواصلاتی استان پرهیز و خودرو‌های خود را به تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیر چرخ مجهز کنند.
 
مرکز کنترل ترافیک پلیس راه با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت جوی و ترافیکی محور‌ها است.
 
اداره کل هواشناسی مازندران اعلام کرد سامانه بارشی که از دیشب وارد استان شد تا اواخر وقت امروز سه شنبه ۲۲ بهمن در استان فعال خواهد بود و از روز چهارشنبه هوای این استان به تدریج  رو به گرما می‌رود.
 

بارش باران پلیس راه خودرو مسافران برف و کولاک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر