کد خبر: 870392 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد:

مسئول کمیسیون بانوان فرمانداری تایباد گفت: همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی نمایشگاه توانمندی‌های بانوان در سالن بسیج شهر تایباد افتتاح و مورد استقبال روزانه بیش از 400 نفر از مردم این شهرستان قرار گرفته است.

بهناز سیدالحسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در تایباد، اظهار کرد: این نمایشگاه که از 12 بهمن بازگشایی و تا 22 بهمن ادامه خواهد داشت از 30 غرفه تشکیل شده که پنج غرفه از این تعداد مربوط به دستاوردهای حلقه صالحین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه تایباد است.

وی افزود: با بازگشایی این نمایشگاه 30 نفر از بانوان توانمند این منطقه بصورت مستقل و بانوان هفت اداره نیز به صورت مشارکتی محصولات خود را برای فروش عرضه کردند. 

سیدالحسینی بیان کرد: در این نمایشگاه که با هدف رونق و پویایی تولید در رشته‌های مختلف صنایع دستی و معرفی محصولات و بازاریابی فروش راه‌اندازی شده انواع محصولات شامل فرت‌بافی، مینای مس، سفال مس، سفالگری، گلیم بافی، تابلو فرش و سرمه دوزی عرضه می‌شود.

وی با بیان اینکه بانوان تایبادی ظرفیت‌های بسیاری در حوزه صنایع دستی دارند، مطرح کرد: با توجه به اینکه نیمی از جمعیت جامعه را زنان تشکیل داده‌اند پویایی و فعالیت آنها در عرصه‌های اجتماعی و اقتصادی سبب رشد و توسعه اقتصادی خواهد شد.

این نمایشگاه که با همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه و شهرداری تایباد راه‌اندازی شده همه روزه تا 22 بهمن ماه جاری برای بازدید عموم از ساعت 9 تا 21 دایر است.

۲۲ بهمن انقلاب اسلامی بسیج دهه فجر شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر