کد خبر: 870034 A

در خراسان جنوبی صورت گرفت؛

مرحله دیگری از عواید حاصل از فروش سوخت امروز ۲۰ بهمن به حساب مرزنشینان خراسان جنوبی واریز می‌شود.

به گزارش ایلنا، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی گفت: امروز ۷۱۴ هزار تومان به حساب سرپرستان خانوار‌های ذینفع واریز می‌شود.

عابدی با تاکید بر افزایش آمار افراد مشمول این طرح افزود: در این مرحله، آمار جمعیت زیر پوشش این طرح به میزان ۱۰۰ خانوار افزایش یافته است.

وی گفت: جامعه منتفعین این طرح، خانوار‌های ساکن در ۶۹ روستای واقع در چهار شهرستان مرزی استان شامل زیرکوه، درمیان، سربیشه و نهبندان هستند.

معاون استاندار خراسان جنوبی گفت: در این مرحله نیز پایش افراد ساکن در مناطق مرزی مشمول این طرح توسط دهیاران و بخشداران با محوریت دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری صورت گرفته است.

عابدی افزود: واریز رقم ۷۱۴هزار تومان به حساب خانوار‌های مرزنشین از روز‌های پایانی سال۹۷ آغاز شده که در مقایسه با سال‌های گذشته افزایش قابل توجهی دارد.

وی با بیان اینکه علاوه بر افزایش رقم دریافتی خانوار‌ها از عواید حاصل از فروش سوخت مرزنشینان، مراحل پرداختی نیز افزایش چشمگیری داشته است گفت: مرزنشینانی که سابقه مرزنشینی دارند به طور یقین با حضور در روستا‌های مرزی و تایید مراجع ذی صلاح در شمولیت پرداخت عواید حاصل از فروش سوخت مرزنشینان قرار خواهند گرفت.

پوشش جامعه خراسان جنوبی معاون روستا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر