کد خبر: 865592 A

امیاری خبر داد:

مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان از برگزاری بیش از 400 برنامه فرهنگی- ورزشی در دهه فجر سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بندرعباس، محمودرضا امیاری بعد از ظهر امروز در نشست خبری اظهار کرد: دهه‌فجر سال جاری با شکوه تر از سال های گذشته برگزار خواهد شد.

وی از افتتاح 23 پروژه استانی خبر داد و افزود: تعداد 17 پروژه زمین چمن ورزشی روباز، چمن مصنوعی بزرگ در بندرپل و روستای گورزانک میناب و همچنین چهار سالن ورزشی از پروژه های افتتاحی در دهه فجر امسال خواهد بود.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان هرمزگان اعتبار صرف شده در اجرای پروژه‌های فوق را مبلغی بالغ بر 115 میلیارد ریال عنوان کرد و بیان داشت: این پروژه ها در شهرستان های بستک، بندرعباس، میناب، قشم، حاجی آباد و پارسیان به بهره برداری کامل خواهند رسید.

امیاری توجه به ورزش روستایی را از اساسی ترین شیوه های مدیریتی در اداره کل ورزش و جوانان دانست و خاطرنشان کرد: 95 درصد از پروژه های افتتاحی در دهه فجر امسال به روستاهای هرمزگان تعلق دارد.

وی همچنین از تکمیل پروژه های ورزشی نیمه تمام در سطح استان خبر داد و گفت: سالن ورزشی شهرستان رودان از 20 درصد به 70 درصد پیشرفت ساخت رسیده است و امیدواریم تا پایان سال جاری به مرحله اتمام برسد.

امیاری در پایان از برگزاری یک رویداد ورزشی در سطح جهانی به میزبانی این استان خبر داد و خاطرنشان کرد: تور سه ستاره بین المللی مسابقات والیبال ساحلی با حضور کشورهای صاحب نام در این رشته ورزشی برگزار خواهد شد که در فرآیند ثبت نام تا کنون 35 تیم اقدام به نام نویسی کرده اند و نام کشورهای هلند، ایتالیا، بلژیک و بلاروس در لیست ثبت نامی به چشم می آید.

بلاروس دهه فجر ورزش و جوانان هلند هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر