کد خبر: 863227 A

سرپرست فرمانداری زرقان مطرح کرد:

سرپرست فرمانداری شهرستان زرقان با اشاره به شکل گیری اولین مرکز اقتصادی فارس در شهرک صنعتی آب باریک عنوان کرد: راه‌اندازی دومین شهرک صنعتی در شهرستان زرقان با اشتعالزایی ۵ هزار نفر در زمینی به مساحت ۱۵۰ هکتار در نظر گرفته شده است که ۳ گروه برای ایجاد این شهرک متقاضی هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زرقان، اسفندیار احمدی منش فرماندار شهرستان زرقان در نشست خبری در فرمانداری زرقان از احداث دومین شهرک صنعتی شهرستان زرقان با ظرفیت اشتغال بیش از ۵ هزار نفر خبر داد و افزود: با رایزنی های صورت گرفته و مذاکره با بخش های خصوصی به دنبال احداث دومین شهرک صنعتی شهرستان با ظرفیت های فراوان تولید هستیم.

وی ادامه داد: هم اکنون نرخ بیکاری شهرستان زرقان ۹ درصد است که با راه اندازی واحدهای تولیدی و صنعتی شاهد کاهش نرخ بیکاری در سطح شهرستان خواهیم بود.

سرپرست فرماندار شهرستان زرقان از اصلاح فازهای تولیدی پالایشگاه شیراز هم خبر داد و تصریح کرد: در آینده نزدیک با اصلاح واحدهای تولیدی پالایگاه شیراز تولید بنزین یورو در این پالایشگاه آغاز خواهد شد. 

احمدی منش ادامه داد: در گذشته مباحثی پیرامون احداث فاز دوم پالایشگاه که به طور کلی این طرح منتفی شد و فقط اصلاح وضعیت موجود جهت تولید بنزین یورو در دستور کار قرار گرفته شده است.

احمدی منش در بخش دیگری از سخنان خود از استقرار برخی ادارات و نهادها در شهرستان نیز خبر داد و تاکید کرد: در دهه مبارک فجر با رایزنی های صورت گرفته، تعدادی از ادارات مانند ارشاد، میراث فرهنگی، هلال احمر و محیط زیست در شهرستان استقرار یافته و شروع به کار خواهند کرد.

فرماندار زرقان در بخش پایانی سخنان خود از ایجاد بیش از ۴۰ شعبه اخذ رای در شهرستان زرقان نیز خبر داد و گفت: بیش از ۱۰۰۰ نفر جهت برپایی انتخابات در شهرستان زرقان تلاش خواهند کرد تا انشاالله انتخابات سالم و بدور از حاشیه ای را پشت سر بگذاریم.

اشتغال بنزین بیکاری هلال احمر یورو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر