کد خبر: 862645 A

فرماندار رشت خبر داد:

فرماندار رشت با تاکید بر نقش طرح ساماندهی جامع انبارها در نظارت دقیق بر روند توزیع کالا، گفت: تاکنون 9024 انبار شهرستان رشت در سامانه جامع انبارها ثبت شده است.

به گزارش ایلنا از رشت، میرشمس مومنی‌زاده در جلسه پایش طرح ساماندهی جامع انبارهای شهرستان رشت با اشاره به مشکلات و شرایط سخت اقتصادی و معیشتی مردم در پی جنگ اقتصادی دشمن علیه کشور، اظهار داشت: باید ضمن نظارت و کنترل کافی بر انبارها، کالاها و ارزاق عمومی مورد نیاز مردم به اندازه کافی در آن ها ذخیره شود.

وی ادامه داد: در همین راستا باید توزیع کالا ها به صورت صحیح و عادلانه صورت پذیرد و نظارت و کنترل لازم در زمینه قیمت گذاری و عرضه کالا صورت پذیرد.

 فرماندار شهرستان رشت با اشاره به میزبانی استان گیلان از مسافران در ایام نوروز و سایر ایام سال، تصریح کرد:   به همین منظور نیاز است نظارت بر مسائل اقتصادی و مباحثی چون تامین عرضه و توزیع کالا، مسئله سوخت و حمل و نقل با جدیت بیشتر دنبال شود.

 مومنی زاده افزود: با همگرایی و هم افزایی و نظارت قوی تر و موثرتر می توانیم اهداف مذکور را محقق کنیم.

فرماندار شهرستان رشت با تاکید بر لزوم ثبت همه انبارها در  طرح ملی سامانه جامع انبارها، گفت: تاکنون 9024 انبار در شهرستان رشت در سامانه انبارها ثبت شده است که انتظار داریم با اهتمام ادارات، این موضوع با پیگیری ویژه دنبال شود.

وی با اشاره به نقش ثبت اطلاعات انبارها و مراکز نگهداری در فراهم آوردن امکان کنترل و نظارت بیشتر در روند توزیع کالا، تاکید کرد: با پیگیری لازم نیاز است همه انبارهای شهرستان  به صورت 100درصدی در سامانه جامع انبارها ثبت شوند.

ایام نوروز حمل و نقل فرماندار شهرستان کنترل و نظارت مسافران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر