کد خبر: 862328 A

با حضور معاون امور عمرانی استاندار گیلان صورت گرفت؛

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان و مدیران کل دستگاه های مرتبط استانی، نشست بررسی وضعیت پروژه های عمرانی و زیرساختی شهرستان شفت برگزار شد.

به گزارش ایلنا از شفت، علی اوسط اکبری مقدم معاون استاندار گیلان در این نشست اظهار داشت: تامین مصالح مورد نیاز پروژه های عمرانی هر شهرستان باید در اولویت طرح های ساماندهی رودخانه قرار گیرد و تاخیر و توقف پروژ های زیرساختی به دلیل کمبود مصالح ، پذیرفتی نیست  .

وی با بیان اینکه جاده ملاسرا- شفت به یکی از محورهای پرخطر تبدیل شده ، ادامه داد : روند اجرایی بهسازی و تعریض این راه ارتباطی باید شتاب گیرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان با اشاره به انجام مناقصه گازرسانی به 11 روستا در شهرستان شفت خاطرنشان کرد : دستگاه های متولی پیگیر تسریع در کار و رفع موانع باشند .

اکبری مقدم بر لزوم تعیین تکلیف اختلافات بین دستگاهی در اجرای طرح آبرسانی به 54 روستا در بداب شفت نیز تاکید کرد و افزود : طرح مطالعاتی ساماندهی فاضلاب روستاهای بالادست سد لاسک، باید در دستور کار قرار گیرد .

گفتنی است معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان پس از این جلسه، با همراهی مسئولان و مدیران؛ از روستاهای بداب ، چوبر ، گیشم ، لاسک ، شادنشین ، مبارک آباد ، نهزم ، ونه سر و دستخط محله چماچا بازدید و از نزدیک در جریان برخی از مشکلات عمرانی شهرستان شفت قرار گرفت .

جاده معاون معاون امور عمرانی استاندار مناقصه شهرستان شفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر