کد خبر: 861962 A

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان خبر داد:

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با اعلام اینکه با ورود دستگاه قضایی، تردد کمتر از 15 دقیقه وسائط نقلیه به فرودگاه بین المللی بندرعباس رایگان شده است، بیان کرد: دریافت وجه از افرادی که استفاده ای از خدمات پارکینگ نمی کنند، خلاف حقوق عامه است.

به گزارش ایلنا از هرمزگان، علی صالحی اظهار کرد: با توجه به گزارش‌های مردمی مشخص شد، در ورودی فرودگاه‌بندرعباس‌ مراجعان ملزم به پرداخت حق پارکینگ‌می‌شدند که این‌موضوع منجر به اعتراض شهروندان شده بود.

وی یادآور شد: بر اساس بررسی‌های انجام شده، تعداد زیادی از ترددها به فرودگاه بین‌المللی بندرعباس، مربوط به افرادی است که قصد همراهی ، بدرقه و یا استقبال از مسافران خود را داشته و عملاً از پارکینگ استفاده ای نمی کنند.

صالحی خاطرنشان کرد: از نظر قانونی، دریافت وجه می‌بایست در مقابل ارائه خدمات بوده و دریافت هزینه از افرادی که استفاده ای از خدمات پارکینگ ندارند؛ خلاف حقوق عامه است.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان تصریح کرد: با توجه به مطالبات مردم با ورود دادستانی مرکز استان به این موضوع و بازدید از محل پارکینگ فرودگاه ، مقرر شد جهت جلوگیری از تضییع حقوق عامه ، ترددهای کمتر از 15 دقیقه رایگان باشد و این موضوع در ورودی و خروجی پارکینگ به اطلاع مسافران رسانده شود که بلافاصله پس از بازدید ، این موضوع عملیاتی شده است.

حقوق دستگاه قضایی فرودگاه دادگستری هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر