کد خبر: 859985 A

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: از شورای شهر می خواهیم که با دعوت از مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اخذ عوارض از ساکنین بندرعباس و حومه را در آزادراه بندرعباس_بندر شهید رجایی متوقف کنند.

به گزارش ایلنا از هرمزگان، رضا حیدری‌زاده در نطق پیش از دستور یک صد و پنجاه و سومین جلسه شورای اسلامی شهر بندرعباس اظهار کرد: در مصوبه شورای اقتصاد استان هرمزگان آزاد راه بندرعباس _ بندر شهید رجایی تعریف شده بود که  در آن عوارضی از تردد کنندگان دریافت شود اما با تلاش مسئولان،اعضای شورا و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی این مصوبه برای پلاک های 84 و 85 لغو شد.

وی افزود: چند روزی است که  برای مردم پیامک هایی ارسال می شود که باید به دلیل تردد در این مسیر مبالغی را بپردازند.

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس بیان کرد: مردم بندرعباس و روستاهای اطراف هر روز از این مسیر عبور می کنند و شاید بعضی روزها چندین بار هم تردد داشته باشند و سوال ما این است که از کجا باید این مبلغ را بیاورند و بپردازند.

حیدری زاده تصریح کرد: تقاضا مند هستیم که شورای اسلامی شهر از مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان دعوت کنند و تذکر دهند که مردم از پرداخت این هزینه ها دچار زحمت می شوند.

وی افزود: اصل وجود عوارضی در آن جا مشکل‌دار است زیرا عوارض باید یک ورودی و یک خروجی داشته باشد در صورتی که در این محور این‌گونه نیست.

 

آزاد راه راهداری و حمل و نقل جاده شورای اسلامی شهر شورای شهر رجایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر