کد خبر: 859914 A

امیری خبر داد:

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان از اعزام اکیپ امدادی و تجهیزات مورد نیاز برای کمک به مردم سیل زده سیستان و بلوچستانی از شهرداری اصفهان خبر داد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، در پی وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان، قدرت اله نوروزی، شهردار اصفهان طی تماس تلفنی با شهرداران شهرهای زاهدان، دشتی یاری، کنارک و ایرانشهر، در خصوص کمک و امدادرسانی مدیریت شهری اصفهان به سیستان و بلوچستان اعلام آمادگی کرد. 

حسین امیری با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای کمک و امدادرسانی به هموطنان ما در استان سیستان و بلوچستان و برای رفع آبگرفتگی در معابر شهری شهرهای این استان بنا به دستور شهردار اصفهان روز چهارشنبه نیروهای مورد نیاز به این استان اعزام خواهند شد.

وی ادامه داد: این نیروها شامل اکیپ های امدادی متخصص به همراه تجهیزات پمپ آبکش و سایر لوازم مورد نیاز در زمان وقوع سیل خواهد بود.

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان تصریح کرد: در حال حاضر هماهنگی های لازم در حال انجام است و افراد اعزامی نیروهای متخصص آتش نشان و سایر بخش هایی که امکان مهار سیلاب ها را داشته باشند، خواهند بود.

 با توجه به نیاز جدی هموطنان سیستان و بلوچستانی به امدادرسانی و رفع آبگرفتگی خیابان ها و کوچه ها، اعزام نیرو و تجهیزات از شهر اصفهان و با دستور ویژه شهردار اصفهان صورت خواهد گرفت.

 

 

شهرداری اصفهان امدادرسانی به سیل‌زدگان سیل در سیستان و بلوچستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر