کد خبر: 859770 A

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان خبرداد:

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان، از اضافه شدن ۵ هزار و ۳۹۶ مشترک جدید به جمع مشترکین گاز طبیعی در سال جاری خبر داد و گفت: با این تعداد، شمار مشترکین گاز طبیعی در استان زنجان؛ به ۳۴۰ هزار و ۳۷۰ مشترک رسیده است.

به گزارش ایلنا از زنجان، به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان، موسی احمدلو،  گفت: با همت کارکنان خدوم این شرکت؛ توفیق ارائه خدمت به ۳۴۰ هزار و ۳۷۰ مشترک گاز طبیعی را در استان داریم.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان،  از اضافه شدن ۵ هزار و ۳۹۶ مشترک جدید؛ به جمع مشترکین گاز طبیعی در سال جاری خبر داد و گفت: با این تعداد پذیرش اشتراک؛ شمار مشترکین گاز طبیعی در استان زنجان؛ به ۳۴۰ هزار و ۳۷۰ مشترک رسیده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان افزود: از این میزان ۳۱۵ هزار و۷۰۰ اشتراک در بخش خانگی، ۲۳ هزار و ۴۴۶ اشتراک در بخش عمومی و یک هزار و ۲۲۴ اشتراک سهم بخش صنعتی بوده است.

احمدلو از بهره مندی ۲۱ شهر و ۵۶۹ روستای استان از گاز طبیعی خبر داد و اظهار داشت: در تامین گاز شهروندان عزیز زنجانی؛ تا کنون موفق به اجرای ۵۹۱ کیلومتر خط انتقال، اجرای ۶ هزار و ۳۴۷ کیلومتر عملیات تزریق گاز و نصب بیش از ۱۸۵ هزار ۲۰۶ مورد انشعاب؛ در استان شده ایم.

وی با اعلام اینکه تاکنون۶ هزار و ۷۰۳ کیلومتر شبکه گذاری شهری و روستایی انجام گرفته است افزود: از این میزان ۲ هزار و ۳۳۴ کیلومتر در بخش شهری و ۴ هزار و ۳۶۹ کیلومتر در بخش روستایی به اجرا درآمده است.

احمدلو همچنین از نصب ۱۸۵ هزار و ۲۰۶ انشعاب در سطح استان خبر داد و گفت: از این میزان تعداد ۱۸۴هزار و ۷۵ انشعاب شهری و یک هزار ۱۳۱ انشعاب روستایی است.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: از ابتدای امسال تا کنون ۳۱ روستای استان زنجان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده و عملیات گازرسانی به ۴۸ روستا در دست اجراست، که برای تحت پوشش قرار گرفتن این تعداد روستا؛ بیش از ۲۵۰ کیلومتر شبکه گذاری صورت گرفته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان/موسی احمد لو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر