کد خبر: 859751 A

رئیس پلیس راه‌ کردستان:

رئیس پلیس راه‌ کردستان گفت: در پی بارش‌های مداوم برف شب گذشته و به دنبال آن کاهش دما بیشتر محور‌های مواصلاتی کردستان یخبندان شده است.

به گزارش ایلنا، سرهنگ عیسی گوهری افزود: در محور سنندج – قروه و در گردنه صلوات آباد در حال حاضر یخبندان حاکم است و امکان تردد بدون زنجیر چرخ امکان ندارد.

سرهنگ گوهری گفت: همچنین در دیگر نقاط مرتفع و گردنه‌های استان در مسیر‌های سقز، بانه، مریوان، بیجار و دیواندره به دلیل بارش شدید برف و یخبندان تردد به کندی صورت می‌گیرد و زنجیر چرخ برای عبور و مرور الزامی است.

رئیس پلیس راه‌ کردستان افزود: همچنین از شب گذشته ممنوعیت تردد انواع کامیون کشنده در تمامی محور‌های مواصلاتی استان کردستان اعلام شده که خوشبختانه رانندگان نهایت همکاری را با پلیس داشته اند.

سرهنگ گوهری گفت: به دلیل یخبندان و سخت بودن تردد در گردنه‌ها تا اطلاع ثانوی از تردد کامیون‌های کشنده جلوگیری می‌شود و انتظار داریم رانندگان خودرو‌های سواری نیز نهایت احتیاط را در زمان تردد در این مسیر‌ها داشته باشند.

وی افزود: شب گذشته تعدادی از خودرو‌های مسافران در محور‌های مختلف مواصلاتی استان به دلیل لغزندگی جاده‌ها از حرکت بازمانده بودند که با کمک همکاران ما در پلیس راه و راهداری کمک شد.

استان کردستان پلیس راه جاده خودرو کاهش دما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر