کد خبر: 859327 A

مدیر بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر فارس:

مدیر بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر فارس گفت: خدمات بیمه ای بعد از انقلاب به هیچ وجه قابل قیاس با دوران قبل از انقلاب نیست و اگرچه عواملی مانند تحریم در قبل از انقلاب وجود نداشت و می توانستیم نفت مان را با رقم قابل توجهی به فروش برسانیم اما نبود بیمه و امکانات برای روستائیان و عشایر از مشکلاتی بود که این قشر با آن دست و پنجه نرم می کردند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر فارس بزرگ ترین کارگاه آموزشی بازاریابی و فروش بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر کشور با حضور 197 کارگزار استان فارس، دکتر عباسی استاد حوزه کسب و کار و دیجیتال مارکتینگ ،مهندس هنردوست نایب رئیس هیئت مدیره ستاد مرکزی، دکترمحمودی درخش سرپرست اداره کل آموزش، تشکیلات و روش‌ها ،کمالی مدیر فارس،رحیمی رئیس سازمان تعاون روستایی فارس در مورخ 21/10/98 در سالن پیام مخابرات شیراز برگزار شد.

a3

حسن کمالی پس از تلاوت کلام الله مجید ضمن تقدیر و تشکر از کارگزاران بابت شرکت در جلسه گفت: هدف از برگزاری کارگاه آموزشی آشنا کردن کارگزاران با فنون بازاریابی ،فروش بیمه ، رقابت حرفه ای و همچنین قوانین و مقررات مالیاتی و مفاسا حساب تأمین اجتماعی می باشد.

 کمالی با اشاره به اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی خدمات ارزنده ای به طبقات مختلف مردم ارائه شده است افزود: گسترش نظام بیمه ای بخصوص بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر از خدماتی است که توانسته از ارزشمند ترین دستاوردهای جمهوری اسلامی به شمار آید.

وی در ادامه ضمن تشکر از تلاش کارگزاری ها ادامه داد: موفقیت استان فارس در بخش بیمه روستایی مرهون تلاش های شبانه روزی کارگزاران  سراسر استان است و مسئله ی مهم تبیین برنامه هایی برای جلوگیری از ریزش بیمه شدگان تمدیدی است و باید با تلاش مضاعف و خدمت صادقانه و البته استفاده از دوره های آموزشی مانند بازاریابی و فروش بیمه و...در ارائه ی هر چه بهتر خدمات بیمه ای بصورت تخصصی  پیشتاز بود.

a8

مدیر بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر فارس با اشاره به اینکه جمعیت استان فارس حدود 4 میلیون و هشتصد هزار نفر است بیان کرد: این در حالیست که حدود 438 هزار خانوار در استان فارس مشمول بیمه روستایی هستند که تاکنون با تلاش کارگزاری ها  بیش از ۱۴۶ هزار خانوار تحت پوشش قرارگرفته اند و جایگاه سوم را در کشور به خود اختصاص داده ایم.

کمالی در ادامه گفت:با عنایت به ابلاغ سهمیه تکلیفی 16 هزار خانواری استان فارس در سال 98 از سوی ستاد مرکزی، توانسته ایم در 9 ماه سال جاری بیش از 8500 خانوار را به عضویت صندوق در آوریم و با توجه به فروش محصول عمده ی کشاورزان در بهمن و اسفند ماه در تلاشیم تا سهمیه ی تکلیفی را تحقق بخشیم.

سپس محمودی درخش سرپرست اداره کل آموزش، تشکیلات و روش‌ها گفت: اهمیت و نقش آموزش در افزایش دانش و مهارت کارگزاران از جایگاه والایی برخوردار است و در همین راستا برای افزایش دانش علمی کارکنان و کارگزاران، دورهای سایت نیکزی را فراهم نموده‌ایم تا بخشی از نیازهای آموزش را برطرف کنیم.

a7

محمودی در ادامه تصریح کرد: توسعه در گرو آموزش صحیح و هدفمند است و اداره کل آموزش ستاد مرکزی به جهت افزایش بهره‌وری کارگزاران در فضای کسب و کار ، بازاریابی و فروش بیمه بر این شد که دوره‌های آموزشی‌حضوری و مجازی را با استانداردهای بین المللی در سطح کشور برگزار کند.

گفتنی است کارگاه  بازاریابی و فروش بیمه درچهار بخش شامل: آشنایی با قوانین و مقررات امور مالیاتی با حضور رحیمی کارشناس سازمان مالیاتی فارس ـ آشنایی با قوانین و مقررات مفاسا حساب تأمین اجتماعی با حضور سجادی کارشناس سازمان تأمین اجتماعی فارس ـ فنون بازاریابی و فروش بیمه با تدریس فوق العاده و حرفه ای دکتر عباسی مدرس حوزه ی کسب و کار و فروش خدمات و کالا در بستر اینترنت با بیش از  2 دهه که با رضایت حداکثری کارگزاران فارس و همکاری صمیمانه ی مخابرات منطقه فارس در هوای برفی و بارانی بصورت مطلوب برگزار شد.

انقلاب اینترنت بهره وری پیروزی انقلاب اسلامی کشاورزان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر