کد خبر: 858808 A

فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس از اجرای طرح ضربتی اقتدار 14 و دستگیری 344 متهم ، سارق، مظنون به سارق و معتاد متجاهر در اجرای این طرح در 48 ساعت گذشته در این شهرستان خبرداد.

به گزارش ایلنا از هرمزگان،سرهنگ اسماعیل مشایخ گفت: ماموران انتظامی شهرستان بندرعباس در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و به منظور برخوردی جدی با مجرمان و متخلفان، طرح ضربتی اقتدار 14 را به مدت 48 ساعت در سطح حوزه استحفاظی شهرستان اجرا کردند .

وی افزود: دراجرای این طرح ضربتی مجموعا تعداد 344 نفر شامل : سارق، مظنون به سارق، خرده فروش مواد مخدر ، معتادان متجاهر، اتباع بیگانه غیر مجاز ، سارق خودرو و داخل خودرو دستگیر که متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

این مسئول انتظامی اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان در این طرح با انجام کار اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی یک باند 10 نفره سارق و زورگیر شناسایی و دستگیر که متهمان در بازجویی های فنی بعمل آمده به 15 فقره سرقت به عنف در محلات مختلف شهرستان اعتراف کردند. 

سرهنگ اسماعیل مشایخ خاطر نشان کرد: دراین طرح ضربتی یک سارق سابقه خودرو که پس از آزادی از زندان اقدام به سرقت می کرد شناسایی ودر یک عملیات ضربتی دستگیر ودر بازجویی های فنی بعمل آمده به سرقت 28 دستگاه خودرو معترف شد.

فرمانده انتظامی بندرعباس با اشاره به اینکه در اجرای این طرح در بارزسی از مخفیگاههای سارقان 2 دستگاه موتورسیکلت ، 1 دستگاه دوچرخه ، 6 دستگاه خودرو سرقتی و تعدادی گوشی تلفن همراه و وسایل منزل کشف شده ، دیگر نتایج اجرای این طرح ضربتی را : توقیف 8 دستگاه خودرو حامل کالای قاچاق و کشف 4 میلیارد و 500 میلیون ریال ، دستگیری 8 خرده فروش و توزیع کننده مواد مخدر و جمع آوری 131 معتاد متجاهر و بلامکان و دستگیری 3 نفر سارق و مالخر اموال منزل و توقیف یکدستگاه خودرو متعلق به سارقان عنوان کرد.

 

زندان شناسایی و دستگیر معتاد موتورسیکلت هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر