کد خبر: 858477 A

فرماندار فومن:

فرماندار شهرستان فومن از افتتاح بیش از ۳۰ پروژه در دهه فجر امسال خبر داد.

به گزارش ایلنا از فومن، محمدرضا محسنی  در نشست ستاد گرامیداشت ایام دهه فجر شهرستان فومن در فرمانداری این شهرستان،  گفت: دستگاه‌های فرهنگی باید به‌ روز بوده و حرف تازه برای گفتن داشته باشند ،نسل جدید شهرستان باید با واقعیت‌های دنیا و از مسائل های مختلف آن آشنا و آگاه شود.

این مسئول با بیان اینکه برنامه‌های دهه فجر باید مردمی برگزار شوند، اظهار داشت: مشارکت مردم در برنامه‌های دهه فجر باید افزایش پیدا کند.
 
فرماندار فومن با تاکید براینکه حضور مردم در هر عرصه‌ای موجب افزایش برکت و اثر‌گذاری خواهد بود، اظهار داشت: میز خدمت باید در همه بخش‌ها و دهستان‌های فومن تشکیل شوند.
 
نماینده عالی دولت در شهرستان فومن با بیان اینکه مدیران اجرایی باید در بین مردم حضور داشته باشند، گفت: مسئولان شهرستان باید گزارش های عملکرد خود را مستند به فرمانداری اعلام کنند.
 
محسنی از افتتاح ۳۲ پروژه در دهه فجر امسال در فومن خبرداد و افزود: پروژه های مذکور با اعتباری بالغ بر ۱۳ میلیارد و 540 میلیون تومان به بهره برداری خواهند رسید.
 
وی از ایجاد ۲۰۰ شغل با افتتاح پروژه های دهه فجر امسال در شهرستان فومن خبرداد و گفت: مردم باید طعم شیرین خدمات دولت و نظام را در این دهه بچشند.
 
این مسئول با تصریح براینکه برخی دستگاه ها هنوز مصوبات قبلی جلسات شورای اداری فرمانداری را اجرا نکرده‌اند، افزود: مدیران اجرایی فومن باید بانک های اطلاعاتی خود را تکمیل کرده و به فرمانداری شهرستان ارائه کنند.
 
فرماندار شهرستان فومن با بیان اینکه همه دستگاه ها باید برای هر بحران و حادثه ای آماده باشند، اظهار داشت: هیچ قصوری برای ما پذیرفته نیست.
 
وی با اشاره به اینکه امکانات دولتی نباید در اختیار کاندیداها قرار بگیرد، خاطرنشان کرد: قراردادن این امکانات در اختیار کاندیدا خلاف قوانین است.
 
فرماندار فومن با اشاره به اینکه له یا علیه کاندیدایی هیچ رئیس اداره‌ای نباید اقدام کند، افزود: شایعه پراکنی از سوی رسانه‌ها اقدام پسندیده و حرفه‌ای نیست.
 

محسنی با تاکید براینکه از ظرفیت رسانه ها باید توسط مدیران استفاده شود، افزود: مدیران باید درباره عملکرد‌های خود به رسانه‌ها و مردم‌ پاسخگو باشند.

 
نماینده عالی دولت در شهرستان فومن با تصریح براینکه مردم باید خدمات دولت که خدمات نظام است را در رسانه‌های شهرستان ببینند، افزود: مسئولان شهرستان باید برای خدمات رسانی بهتر به مردم، آماده و بروز باشند.
 

 

ایران اسلامی پیروزی انقلاب اسلامی دهه فجر رسانه فرماندار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر