کد خبر: 857971 A

سخنگوی استانداری هرمزگان خبر داد:

سخنگوی استانداری هرمزگان از تعطیلی تمامی مقاطع تحصیلی مدارس شهرستان بندرعباس در نوبت صبح روز شنبه مورخ بیست و یکم دی ماه خبر داد.

به گزارش ایلنا از هرمزگان، فاطمه رکن الدینی عنوان کرد: با توجه به بارندگی‌های گسترده و آبگرفتگی معابر و خیابان‌ها، تمامی مدارس شهرستان بندرعباس در همه مقاطع تحصیلی در شیفت صبح روز شنبه مورخ بیست و یکم دی ماه تعطیل خواهند بود.

وی ادامه داد: در خصوص شیفت عصر مدارس نیز پس از بررسی شرایط متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

سخنگوی استانداری هرمزگان افزود: امتحانات نهایی داوطلبان آزاد پایه دوازدهم مدارس با توجه به سراسری بودن این امتحانات در روز شنبه بیست و یکم دی، در استان هرمزگان نیز همزمان با دیگر مناطق کشور، برگزار می‌شود.

رکن الدینی در ادامه از لغو امتحانات دانشگاه هرمزگان و دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس در روز شنبه ۲۱ دی ماه خبر داد و اظهار کرد: تاریخ جدید این امتحانات توسط دانشگاه های مذکور اعلام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به سراسری بودن امتحانات دانشگاه پیام نور، امتحانات این دانشگاه در همه شهرستان‌های استان هرمزگان در روز شنبه ۲۱ دی ماه همزمان با سراسر کشور طبق برنامه برگزار می‌شود.

سخنگوی استانداری هرمزگان بیان کرد: در خصوص مدارس و دانشگاه‌های سایر شهرستان‌های استان نیز طبق نظر فرمانداری ها تصمیم گیری و اطلاع رسانی خواهد شد.

دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاه پیام نور دی ماه امتحانات هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر