کد خبر: 857954 A

جانشین فرمانده سپاه در قرارگاه امام علی(ع):

جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی(ع) با اشاره به تخریب پایگاه عین الاسد گفت: در موج اول حمله تنها ١۵ موشک به سمت اهداف آمریکایی شلیک شد و هدف این موشک‌ها تنها تجهیزات آمریکایی بود اما اگر می‌خواستیم می‌توانستیم بیش از ۵ هزار کشته در این حملات به آمریکایی‌ها بدهیم.

به گزارش ایلنا، سردار غلامحسین غیب پرور پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز شیراز با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی بیان کرد: از جمله دستاوردهایی که شهادت قاسم سلیمانی داشت می‌توان به اتحاد ملی، از بین رفتن فتنه‌های اخیر ، ایجاد امید و نشاط در جامعه اسلامی و امید به آینده اشاره کرد. 

وی بیداری اسلامی را حاصل شهادت شهید سلیمانی دانست و افزود: شهادت این سردار رشید اسلام هفت دستاورد داشت که مهمترین این دستاورد ها بیداری اسلامی است. 

جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی(ع) خاطرنشان کرد: کشورهای منطقه جرات مقابله با آمریکا را نداشتند که اکنون این توان در آنان دیده می‌شود، افزایش تعاملات ایران در منطقه، ایجاد رعب و وحشت میان همپیمانان آمریکا و انگیزه بیشتر برای نابودی اسرائیل از جمله دستاوردهایی است که خون شهید سلیمانی در جامعه ایجاد کرده است. 

جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی(ع) با بیان اینکه تخریب پایگاه عین الاسد به عنوان بزرگترین و مجهزترین پایگاه آمریکا در منطقه به گفته رهبری تنها یک سیلی کوچک به آمریکا بود، گفت: تبدیل عین‌الاسد به عین‌الجسد، نابودی قدرت خیالی آمریکا را به دنبال داشت.

جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی(ع) در توصیف شخصیت شهید قاسم سلیمانی نیز گفت: شهید سلیمانی علاوه بر خدماتی که در طول سالیان به انقلاب هدیه کرد در زمان جنگ نیز پیروزی های بسیاری به ارمغان آورد. 

غیب پرور ادامه داد: شهید سلیمانی در ولایت فقیه ذوب شده بود و ملاک تصمیم گیری‌های وی پیام و نگاه رهبری بود.

وی با بیان اینکه قاسم سلیمانی سرباز ولایت بود، تشییع باشکوه آن شهید والا مقام را یادآوری و اضافه کرد: مردم با شور و اشتیاق از پیکر شهید سلیمانی استقبال کردند و در تمام شهرها شاهد بودیم که مردم برای همراهی این شهید آمدند و مطالبه مردمی نیز انتقام سخت از آمریکا است.

امام علی انقلاب جامعه فتنه کشورهای منطقه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر