کد خبر: 857935 A

برای اولین بار در استان فارس؛

مدیرکل پست استان فارس با انتشار تمبر یادبودی از خانم سولماز دهقانی عضو شورای شهر شیراز، وی را به عنوان خادم گردشگری و زیارت معرفی کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از اداره‌کل پست فارس؛ این نخستین بار است که یک بانو در استان فارس به عنوان خادم گردشگری و زیارت معرفی شده و عکس وی در قالب تمبر چاپ و منتشر می‌شود.

مدیرکل پست فارس در آیین معرفی خادم گردشگری وزیارت شیراز در این باره گفت: گردشگری محور توسعه بوده و پست برای تبیین ظرفیت‌های گردشگری و توریستی فارس و شیراز برنامه ویژه‌ای تدوین کرده است.

محسن مفتح افزود: خوشبختانه کمیسیون گردشگری و زیارت شورای اسلامی شهر شیراز در جهت ارتقای شاخص‌های گردشگری توریستی و زیارت حرکت‌های روبه جلویی انجام داده است.

وی ادامه داد: پست فارس نیز آماده همکاری با کمیسیون گردشگری و زیارت شورا و شهرداری شیراز به منظور معرفی زیرساخت‌ها و بهره‌مندی از ظرفیت‌های خدماتی، گردشگری و اقامتی است.

حمایت شورا و شهرداری شیراز از طرح هایگردشگری

رئیس‌کمیسیون گردشگری و زیارت شورای شهر شیراز نیز در ادامه اظهار داشت: ابتکار پست در انتخاب خادمان و سفیران در فارس حرکت ارزشمند و ماندگاری است.

سولماز دهقانی افزود: تمام بخش‌ها باید برای معرفی ظرفیت‌های شیراز تلاش کنند و پست فارس در قالب چاپ تمبر در تبیین این مهم پیشتاز شده است.

وی ادامه داد: شورا و شهرداری شیراز از هرگونه طرح در جهت ارتقای شاخص‌های گردشگری شیراز حمایت و پشتیبانی می‌کند.

استان فارس شورای اسلامی شهر عضو شورای اسلامی شهر گردشگری شورای شهر شیراز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر