کد خبر: 857827 A

معاون استاندار خبر داد؛

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت:‌ بارش شب گذشته باران بیشتر در مناطق مرکزی استان به ویژه شهر بندرعباس بوده و تاکنون بالغ بر ۹۸ میلی‌متر باران شب گذشته در سطح استان باریده است.

به گزارش ایلنا از هرمزگان، رضا مدرس ضمن اعلام این مطلب افزود:‌ در حال حاضر و با تقویت سامانه بارشی در اقصی نقاط هرمزگان شهرستان‌های واقع در مناطق شرقی استان به‌ویژه میناب، با بارش شدید باران مواجه هستند.

وی اضافه کرد:‌ بر اساس گزارش‌ سازمان هواشناسی  طی شب گذشته - پنجشنبه 20 دی ماه-  تا صبح امروز جمعه بندرعباس شاهد بارش شدید باران به میزان ۶۷ میلی‌متر است.

مدرس درباره میزان بارش باران خاطرنشان کرد:‌ طبق اطلاعات رسیده به مرکز ستاد بحران استانداری هرمزگان بارندگی بیشتر در مناطق واقع در مرکز استان در جریان بوده و تاکنون بالغ بر ۹۸ میلی‌متر باران در شهرستان‌های مرکزی باریده است.

وی با اعلام اینکه تمام دستگاه‌های خدماتی آماده مقابله با هرگونه بحران هستند بیان داشت: طی روز گذشته و با برگزاری جلسات مدیریت بحران در تمام فرمانداری‌های استان هرمزگان وظایف هر کدام از دستگاه‌ها به آنان اعلام شده است.

از سوی دیگر  براثر بارندگی مدارس بشاگرد فردا شنبه-21 دی ماه- در همه مقاطع تعطیل است.

به گفته محمودی ، فرماندار شهرستان بشاگرد   با توجه به بارش شدید باران برای جلوگیری از هر گونه خسارت، همه مدارس بشاگرد فردا در نوبت صبح و عصر تعطیل است.

 

 

 

بارش باران سازمان هواشناسی قشم مدیریت بحران هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر