کد خبر: 857693 A

موسوی خبر داد:

رئیس اداره امور اجتماعی و فرهنگی فرمانداری کرج با اشاره به فعالیت دو گرمخانه در سطح شهر کرج ادامه داد: گرمخانه بانوان در پارک چمران و گرمخانه آقایان در میدان شاه عباسی، برای افرادی که به دلایل مختلف سرپناه ندارند، فعال است.

به گزارش ایلنا، سیدعلیرضا موسوی در جمع خبرنگاران گفت: با آغاز فصل سرما پذیرش بی خانمان‌های شهر کرج در گرمخانه بانوان و آقایان انجام می شود.

وی با اشاره به فعالیت دو گرمخانه در سطح شهر کرج ادامه داد: گرمخانه بانوان در پارک چمران و گرمخانه آقایان در میدان شاه عباسی، برای افرادی که به دلایل مختلف سرپناه ندارند و تمامی اوقات شبانه روز را در خیابان ها و معابر عمومی سپری می کنند و در فصل سرما جایی برای خواب ندارند فعال شده است.

این مسئول یادآور شد با توجه به اینکه اکثر بی خانمان ها دچار بیمارهای عفونی و بعضا واگیر دار می باشند همکاری دانشگاه علوم پزشکی و بهزیستی برای انجام معاینه اولیه پذیرش شده گان در گرمخانه ها ضروری به نظر میرسد.

موسوی در پایان ضمن تشکر از پیگیری فرماندار و شهرداری کرج برای رفع موانع پیش روی فعالیت گرمخانه ها گفت: با توجه به شروع فصل سرما شهروندان در صورت مشاهده همنوع بی خانمان از طریق سامانه ۱۳۷ موضوع را به شهرداری اطلاع دهند.

شهرداری کرج فرمانداری شهرستان کرج گرمخانه ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر