کد خبر: 857641 A

صابری به ایلنا خبرداد:

رئیس اورژانس کرمان گفت: تعداد جان باختگان حادثه کرمان به 60 نفر رسید.

 سید محمد صابری در این باره اظهار داشت: با مرگ زن ۲۲ ساله که در بخش آی. سی. یو یکی از بیمارستان‌های کرمان بستری بود آمار جانباختگان حادثه تشییع پیکر سردار سلیمانی به ۶۰ نفر رسید.

صابری ادامه داد: در این حادثه ۲۱۲ نفر مصدوم شدند که تا عصر روز سه شنبه گذشته، ۱۴۵ نفر مرخص و ۶۷ نفر بستری شدند.
 
وی گفت: تا تاریخ ۱۸ دی ساعت ۸ صبح، ۳۳ نفر از ۶۷ نفر مرخص شدند و از ۸ نفری که در «آی سی یو» بستری بودند،۲ نفر فوت شدند و صبح روز گذشته، ۷ نفر در بیمارستان باهنر، ۱۰ نفر در بیمارستان شفا، ۱ نفر در بیمارستان افضلی، ۲ نفر در بیمارستان سید الشهدا و ۱۲ نفر در بیمارستان فاطمه الزهرا (س) بستری شده بودند.
 
صابری با اشاره به اینکه تا عصر روز گذشته ۱۸ دی ماه، از ۳۲ نفر، ۹ نفر از بیمارستان مرخص شده‌اند، اظهار کرد: این آمار مصدومان متعلق به شهر‌های داخل و خارج استان است.
 
وی اضافه کرد: ۱۲۸ نفر از مصدومان حادثه متعلق به شهرستان کرمان و ۵۲ نفر مربوط به شهرستان‌های استان بوده است. از این تعداد یک نفر اهل اصفهان، شش نفر فارس، هشت نفر هرمزگان، هفت نفر سیستان و بلوچستان، شش نفر خراسان رضوی و دو نفر نیز متعلق به استان یزد بوده‌اند.
 
صابری در پایان افزود: تعداد کل مصدومان این حادثه یعنی ۲۱۲ نفر، ۸۹ نفر خانم و ۱۲۳ نفر مرد بوده‌اند،  ۳۱ نفر زیر ۱۶ سال، ۱۱۵ نفر بین سنین ۱۶ تا ۴۵ سال، ۵۱ نفر بین رنج سنی ۴۵ تا ۶۵ سال و ۵ نفر نیز بالای ۶۵ سال سن قرار دارند.

خراسان رضوی سیستان و بلوچستان فوت مرگ تشییع پیکر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر