کد خبر: 857446 A

شهردار فردیس:

شهردار فردیس یکی از مهمترین برنامه های خود را ضرورت انتزاع کامل فردیس از کرج و تهیه طرح‌های جامع و تفصیلی شهر اعلام کرد و گفت: با حمایت اعضای شورای اسلامی شهر و دیگر ارگان ها در راستای توسعه این شهر تلاش می کنم.

به گزارش ایلنا، محمد خسرو زاده در آیین تودیع و معارفه شهردار فردیس که امروز در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، ضمن تقدیر از اعضای شورای اسلامی شهر فردیس به منظور انتخاب وی به عنوان شهردار فردیس، اظهار کرد: شهر فردیس نیازمند همدلی، داشتن روحیه انقلابی و تلاش ‌در راستای خدمت گذاری به مردم است.

وی در ادامه افزود: با کمک همکارانم در شهرداری فردیس در راستای تحقق اهداف مدیریت شهری فردیس که هویت بخشی به شهر، بهبود وضعیت اجتماعی، فرهنگی و رفاهی شهر است از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم بود.

خسرو زاده عنوان کرد: سعی خواهم کرد با حمایت اعضای شورای اسلامی شهر فردیس تمام توان و تجربیاتم را برای توسعه شهر بکار گیرم.

وی یکی از مهمترین برنامه های خود را انتزاع کامل فردیس از کرج و تهیه طرح‌های جامع و تفصیلی شهر اعلام کرد و گفت: امید دارم با کمک خداوند و حمایت اعضای شورای اسلامی شهر و دیگر ارگان های شهرستان فردیس در راستای توسعه این شهر موثر باشم.

محمد خسروزاده امروز ۱۸ دی ۹۸ رسما با حکم وزیر کشور و ابلاغ این حکم توسط درویش پور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز شهردار فردیس شد.

شهردار فردیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر