کد خبر: 857341 A

صابری به ایلنا خبرداد:

رئیس اورژانس کرمان گفت: آمار کشته شدگان حادثه روز گذشته کرمان به 59 نفر رسید.

محمد صابری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا ضمن تایید این خبر اظهار داشت: تعداد فوت شدگان مراسم روز گذشته کرمان اکنون به ۵۹ نفر رسید و آمار قطعی مصدومان ۲۱۲ نفر است که ۱۸۰ نفر از آن‌ها تا ساعت هشت صبح امروز از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

صابری افزود: در زمان حاضر ۳۲ نفر از مصدومان در بیمارستان‌های شهید باهنر، افضلی پور، سید الشهدا و فاطمه زهرا (ع) کرمان بستری و مراحل درمان خود را سپری می‌کنند که وضعیت سه نفر از آنها وخیم است.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی کرمان تصریح کرد: از مصدومان تعداد ۱۰ نفر به دلیل جراحی و نیاز به خدمات ویژه، در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند که با بهتر شدن شرایط به بخش‌های دیگر منتقل خواهند شد.

وی افزود: پیکر تمامی جانباختگان مراسم تشییع سردار سلیمانی تحویل پزشکی قانونی شده است که پس از طی مراحل رسمی و اداری تحویل بستگان و خانواده هایشان می‌شود.

صابری بیان داشت: به دلیل اعمال جراحی انجام شده بر روی برخی از مصدومین تعداد افراد بستری در بخش‌های ویژه افزایش یافت و اکنون تحت مراقبت ویژه هستند.

روز گذشته بر اثر ازدحام و فشار جمعیت در ابتدای خیابان شریعتی کرمان، تعدادی از تشییع کنندگان مراسم سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و سردار حسین جعفری پور، جانباخته یا مصدوم شدند.

بیمارستان جراحی درمان زهرا کشته شدگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر