کد خبر: 857335 A

با تصویب مجمع فوق العاده شرکت فولاد مبارکه صورت پذیرفت:

با افزایش 61 درصدی سرمایه از محل سود انباشته در مجمع عمومی، شرکت فولاد مبارکه دومین شرکت بورسی از نظر اسمی شد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، ظهر امروز دو مجمع فوق العاده و عمومی شرکت فولاد مبارکه در محل سالن همایش نگین برگزار شد. در مجمع فوق العاده با افزایش بیش از 60 درصدی سرمایه فولاد مبارکه در رتبه دوم بورس کشور ایستاد.    

در این مجمع که با حضور بیش از ۶۰ درصد اعضا رسمیت پیدا کرد مهمندس عظیمیان رئیس مجمع و مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت:  سرمایه شرکت با رای اعضا از ۱۳ هزار میلیارد تومان به ۲۰ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان افزایش پیدا کرد.

وی همچنین تصریح کرد: اخیرا تنش‌های لحظه ایی در کشور بوجود آمد که خوشبختانه تاثیری در روند تولید و سرمایه ایی شرکت فولاد مبارکه در بورس نداشت.

عظیمیان افزود: سرمایه گذران به تنش های لحظه ایی توجه نکنند زیرا این موارد مقطعی است و تاثیری در روند شرکت فولاد مبارکه ندارد.

وی متذکر شد: این اطمینان را به سرمایه گذاران می دهیم که بازار فولاد مبارکه داغ است و با توان هرچه بیشتر به تولید و عرضه می پردازیم.

در ادامه این مجمع تغییر سال مالی به ۳۱ اردیبهشت ماه نیز در دستور کار قرار داشت که با مخالفت نماینده ایمدرو به عنوان سهامدار عمده این شرکت به  تصویب نرسید. 

مجمع عمومی شرکت فولاد مبارکه با ریاست مهندس عظیمیان و حضور بیش از ۶۰ درصد اعضای مجمع و نماینده شرکت ایمیدرو ، نماینده بورس، نماینده سهامداران، دبیر مجمع و بازرس قانونی در محل سالن همایشهای نگین سپاهانشهر برگزار شد.

 

خبرنگار: داوود شیخ جبلی

سالن همایش سرمایه شرکت فولاد فولاد مبارکه مجمع فوق العاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر