کد خبر: 857266 A

نماینده خمین در گفت و گو با ایلنا :

نماینده خمین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موشک های ایران پیام اقتدار و جدیت جمهوری اسلامی را به همراه داشتند ،گفت: امروز ترامپ و سربازانش با گوشت و استخوان خود پاسخ قاطع ایران را لمس کردند و درک کردند که در مقابل ایران نباید کوچکترین خطایی مرتکب شوند.

محمدابراهیم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به عملیات شب گذشته جمهوری اسلامی ایران علیه اقدام آمریکا در باره به شهادت رساندن سردار سلیمانی گفت: همان طور که وعده داده شده بود، در اولین ساعات بامداد روز جاری با اقدامی مناسب توسط سپاه پاسداران انتقام سخت گرفته شد. هر دشمنی بخواهد به حریم جمهوری اسلامی و منافع ایران تعرض کند، راهبرد شفافی وجود دارد و اعلام کرده ایم که به دشمن  در هر جای عالم پاسخی کوبنده و پشیمان کننده خواهیم داد.

نماینده مردم خمین در مجلس گفت: آمریکایی‌ها بامداد امروز چشمه‌ای کوچک از این راهبرد را مشاهده کردند و امروز دیدند که در مقابل حرکات ظالمانه و متجاوزانه آنها، کسی سکوت نمی‌کند، بلکه با قدرت، اقتدار و در هم کوبنده پاسخ می گیرند.

وی تصریح کرد: اگر آمریکایی‌ها بخواهند دوباره دست به جنایت بزنند و تکرار کنند یا در نقطه ای دیگر رفتاری ‌داشته باشند پاسخ در هم کوبنده‌تری خواهند گرفت.

رضایی تاکید کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران به حدی از بازدارندگی رسیده و آن قدر قدرت دارد که هر متجاوزی را در هر جای عالم تنبیه کند و اجازه ندهد هیچ شهروند ایرانی مورد تعرض قرار گیرد.

 

 

سپاه پاسداران مجلس شورای اسلامی ایران انتقام سخت حمله موشکی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر