کد خبر: 857237 A

فرماندار زنجان :

فرماندار زنجان، با بیان اینکه 9 نفر از انتخاب شدگان مردم در شورای اسلامی شهر زنجان عضو اصلی هستند، افزود: اعضای علی البدل نیز به ترتیب آرا در اولویت قرار می گیرند که در صورت قطعی شدن حکم این عضو شورا ،نفر اول علی البدل جایگزین وی می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، رضا عسگری، درباره تعیین تکلیف و رسیدگی شورای حل اختلاف شوراها به وضعیت عضو بازداشت شده شورای شهر زنجان ، اظهار داشت: سلب عضویت اعضای شورای اسلامی شهر از اختیارات شورای حل اختلاف شوراها محسوب می شود که جلسات آن در استان تشکیل می شود.

فرماندار زنجان،با بیان اینکه محکومیت اعضای شورای اسلامی شهر یکی از مواردی که موجب سلب عضویت می شود، تصریح کرد: یکی از اعضای شورای شهر زنجان در حال حاضر در بازداشت بوده و در صورت قطعی شدن محکومیت ایشان، عضویتش سلب می شود.

این مسئول در استان زنجان، خاطرنشان کرد: با توجه به آثار بازداشت این عضو شورای شهر زنجان در جامعه، موضوع به شورای حل اختلاف ارائه شده است.

عسگری،  یادآورشد: پس از بررسی وضعیت این عضو شورا و ابلاغ محکومیت وی، مراحل قانونی دعوت از اولین عضو علی البدل برای حضور در شورا انجام می شود.

شورای شهر زنجان/شهرداری زنجان/عضو علی البدل شورا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر