کد خبر: 856911 A

مسئول امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گناباد مطرح کرد:

مسئول امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گناباد گفت: شکست اسرائیل، داعش و تشکیل جبهه مقاومت سه اقدام اساسی شهید سردار سلیمانی بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از گناباد، عباسعلی فاطمی در مراسم یادبود سرداران شهید جهان اسلام در روشناوند، گفت: خون پاک شهیدان مقاومت اسلامی به یاری خداوند افق‌های جدیدی را برای وحدت جهان باز خواهد کرد و انتقام خون حاج «قاسم سلیمانی» و همرزمان او به‌ ویژه «ابومهدی‌المهندس» را به لطف الهی با فتح قدس خواهیم گرفت و جهان بدون آمریکا را تجربه خواهیم کرد.

فاطمی ادامه داد : استکبار باید بداند که شهادت سرداران شهید جهان اسلام، زنگ زوال اسرائیل پلید را زودتر به صدا در آورده و آمریکا با این اقدام بزدلانه و شبانه و تروریستی مرتکب یک حماقت راهبردی شد و دولت خبیث آمریکا درصدد بود که به خیال خود پیروز مندانه از آمریکا خارج شود اما شهادت سپهبد سلیمانی آغاز کار است و فصل جدیدی در جبهه‌گیری جبهه مقاومت شکل گرفته و موجب اتحاد جهان اسلام و جبهه مقاومت اسلامی خواهد شد و با شهادت سپهبد قاسم سلیمانی وحدت در میان مسلمانان و شیعیان و جبهه مقاومت شکل خواهد شد.

وی با بیان اینکه سردار شهید قاسم سلیمانی نماد و عامل همبستگی ملی است، اظهارداشت: ما امروز و در وقایع اخیر درس مهمی گرفتیم، مردم شریف ایران نشان دادند که مهمترین عنصر یک انقلاب مردم هستند و انقلاب ما با داشتن این مردم فهیم و همیشه در صحنه هر روز مستحکم‌تر و استوارتر می‌شود.

فاطمی با بیان اینکه ولایت مداری، ولایت‌پذیری و مطیع محض ولایت فقیه بودن را از مهمترین عوامل محبوبیت این سردار پرافتخار اسلام دانست و گفت: در محبوبیت حاج قاسم که امروز به خیل مبارک شهیدان پیوسته، همین بس که مردم اقصی نقاط منطقه و جهان با هر گرایش دینی و مذهبی و هر سلیقه سیاسی که دارند، با حسرت و اندوه فراوان به روان پاکش درود می‌فرستند.

وی ادامه داد: شهادت هدیه الهی است تلاش و اخلاص باعث جذب این هدیه می‌شود و ثمره خون این شهدا والا مقام خروج امریکا از منطقه و سقوط اسرائیل قطعا خواهد بود.

مسئول امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گناباد ادامه داد: دشمنان بدانند و مطمئن باشند، همانگونه که امام راحل فرمودند خون شهیدان ما، امتداد خون پاک شهیدان کربلاست خون شهید سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس و یارانشان خواهد جوشید جریان مقاومت را مستحکم‌تر و بالنده‌ تر خواهد کرد.

گفتنی است، این مراسم با همکاری اداره تبلیغات اسلامی گناباد و کانون فرهنگی تبلیغی مسجد جامع روستای روشناوند برگزار شد.

ایران تبلیغات اسلامی مسجد جامع مسلمانان داعش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر