کد خبر: 856813 A

شهریاری مطرح کرد:

همرزم سردار سلیمانی گفت: زندگی سردار دل‌ها و قهرمان جاودانه ایران زمین حاج قاسم سلیمانی بسیار ساده، بی‌تکلف و خاکی بود.

به گزارش ایلنا، ابراهیم شهریاری با بیان این مطلب افزود: حاج قاسم کسی بود که به تنهایی آمریکا را به ذلت کشید و اسرائیل را در دنیا خوار و رسوا کرد، همین حاج قاسم وقتی به کرمان می‌آمد کسی باور نمی‌کرد، این همان حاج قاسم باشد.

وی همچنین اظهار کرد: حاج قاسم بسیار ساده و بی ادعا بود و در همه جا حضور می‌یافت و از دوست، رفیق، فامیل، بستگان، خانواده شهدا و دیگران سرکشی و به مشکلات آنان رسیدگی می‌کرد.

همرزم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: شهید بزرگوار هر ماه با خانواده‌های شهدا، مادران، پدران و فرزندان شهیدان تماس تلفنی و دیدار حضوری داشت.

وی افزود: جدا از خانواده‌های شهدا به اقوام، فامیل و نزدیکان همواره سر می‌زد و اگر نیازمند کمک بودند به آنان کمک می‌کرد.

شهریاری بیان داشت: نام حاج قاسم که لرزه به اندام دشمنان می‌انداخت، در مواجهه با مردم متواضع‌ترین آدم بود.

وی ادامه داد: حاج قاسم احترام زیادی به پدر و مادر خود قائل بود، همواره پا‌های پدر و مادر را می‌بوسید و روی چشمان خود می‌کشید. در ضمن به پدران و مادران شهید خیلی توجه داشت و با تمام وجود از آنان تکریم می‌کرد.

همرزم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: ویژگی‌های مردمی سردار قهرمان ایران اگر از ویژگی‌های شجاعت ایشان بیشتر نباشد، کمتر نیست.

وی افزود: زندگی، رفتار و مدیریت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی پیام‌های زیادی برای مردم و مسئولان دارد که باید از پیام‌های زندگی ایشان درس گرفت.

شهریاری به رادیو اقتصاد یادآور شد: سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بهترین الگوی عملی برای همه به خصوص جوانان این مرز و بوم است.

اقتصاد ایران پدر و مادر زمین مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر