کد خبر: 856614 A

فرمانده سپاه فجر فارس:

فرمانده سپاه فجر گفت: شهید سلیمانی قهرمان مبارزه با جریان های تروریستی و تکفیری بود.

به گزارش ایلنا، سردار سیدهاشم غیاثی امروز سه‌شنبه 17 دی در حاشیه راهپیمایی و تجمع بزرگ مردم فارس در پاسداشت مقام والای شهید سپهبدحاج قاسم سلیمانی با بیان اینکه امنیت ایران اسلامی مرهون مجاهدت های رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی بخصوص شهید سپهبد سلیمانی است، گفت: این مرد بزرگ در تمام سال‌های عمر خود مشغول مجاهدت و تلاش در راه مبارزه با دشمنان ملت ایران بود و اوج "ولایتمداری و بصیرت" در شخصیت این شهید بزرگوار قابل مشاهده است.

وی با بیان اینکه شهید سپهبد سلیمانی نقشه و سرمایه گذاری استکبار جهانی برای به آتش کشیدن منطقه غرب آسیا را نقش بر آب کرد، گفت: آمریکایی ها با پرورش گروه تروریستی داعش قصد داشتند ملت‌های مظلوم منطقه را برای دهه‌ها دچار جنگ و خونریزی کنند اما شهید سپهبد سلیمانی به همراه سایر رزمندگان و شهدای مقاومت اسلامی نقشه صهیونیست ها را که میلیاردها دلار برای اجرای آن سرمایه گذاری کرده بودند، نقش بر آب کردند.

فرمانده سپاه فجر با اشاره به خشم و کینه آمریکایی‌ها نسبت به جبهه مقاومت اسلامی بخصوص شهید سپهبد سلیمانی، گفت: شهید سلیمانی قهرمان مبارزه با جریان های تروریستی و تکفیری بود و این موجب نفرت و کینۀ آمریکایی ها از این شهید بزرگوار بوده است.

وی با بیان اینکه آمریکایی ها بار دیگر دشمنی خود با ملت ایران را به همگان ثابت کردند، تاکید کرد: همانطور که مردم شریف ایران و مسئولان اعلام کرده اند انتقام سختی در انتظار جنایتکاران تروریست آمریکایی خواهد بود.

سردار غیاثی با اشاره به حضور گسترده نوجوانان و جوانان در این مراسم، گفت: راهی که شهید سپهبد سلیمانی آغاز کرد با حضور این جوانان مومن و انقلابی در جبهه مقاومت اسلامی استمرار خواهد یافت و خونخواهان او  در سراسر جهان خواب آرامش را از چشم صهیونیست ها و استکبار جهانی خواهند گرفت.

ایران اسلامی خواب امنیت نوجوانان غرب آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر